Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Vona Gáborról...

Mit gondoltok Vona Gáborról és a Jobbikról?

Figyelt kérdés
A Fidesz nagy öngólt rúgott magának a „Fekete szerda“ tárgyaláson (aki nem tudja mit jelent nézzen utána, sok helyen található információ róla). Az is elképzelhetö hogy a Jobbik nem indulhat a választásokon 2018-ban. Szerintetek jobb lenne a Jobbik kormányzása Magyarországon? Vagy ö is csak egy hazudozó politikus mint a legtöbb? Ha tud indulni, mennyi esélye van szerintetek?
2017. dec. 17. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Jónak indult de szar lett a vége
2017. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Legalávalóbb, legprolibb magatartás úgy közelíteni a Jobbikhoz, hogy "ők is lopnának", mert ilyen alapon politizálni sincs értelme. Személy szerint én jobban őrülnék egy Jobbik kormánynak, meg egy normális választási-rendszernek, meg annak, hogy mi válasszuk a köztársasági elnököt is. Vona nem szimpatikus, vagyis, de de a hitelessége megkérdőjelezhető. Viszont Pörzse, Toroczkai, Volner, Balczó, Mirkóczki elegek ahhoz, hogy a Jobbikra szavazzak
2017. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanolyan rasszista, náci párt, mint volt. [link]
2017. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
#3 Rasszistázod de Vona Gábor évek óta roma nővel él együtt ez ellentmondás nem gondolod?
2017. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jó, ne lopjanak. Fogalmazzunk inkább úgy, aki nem felejtette el korábbi kijelentéseiket, továbbá ért annyit a gazdasághoz, hogy meg tudja ítélni, mit lehet és mit nem lehet megcsinálni, akkor tudja: Kivitelezhető állításokat még nem nagyon mondtak. Hangzatosat, kívánatosat igen. Nemcsak azért mondták, mert ennyire hülyék. Főleg azért, mert tudják, a tömegnek ez kell, a többit nem érti.

A probléma itt az, ha jönne egy vadidegen, aki világosan, pontosan elmondaná, mit kéne csinálni, ezt a tömeg végre is hajtaná, akkor itt aranykor lenne. Azonban hiába mondaná el ez a vadidegen bármilyen szépen, érthetően, a tömeg nem hinne neki. Ezért az illető hamar rájönne, hogy itt nem az kell, amit jó megcsinálni, hanem amit jó hallani akkor is, ha értelmetlen. Na ilyeneket mond a Jobbik. És azon a kevés helyen, ahol volt lehetősége meg is csinálni (van pár polgármestere), ott mind azt csinálta, amit mondott. És a helyzet nem jobb, hanem rosszabb lett.

Vona mindössze arra jött rá, ha hörögve üvölt (mint korábban), egy rövid ideig lelkesen követik, aztán csökken a tábor, ha viszont szépen nyugodtan és mézesmázosan beszél, nő a tábor. Ez történt, de arról szó sincs, hogy meg is csinálná.

2017. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

3, 4, Egyik sem igaz...

Amúgy... "Miközben már írják át a magyaroknak a szótárt, hogy a “náci” kifejezés pozitív tartalmat hordoz" Kicsit sem elfogult... Nem is tudtam, hogy ballib kuruc.info

2017. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#4 És? Hitlernek is voltak zsidó követői.


#6 Szarkazmus megvan? Persze szokás szerint egyetlen mondaton kell lovagolni, a többit figyelmen kívül hagyva.

2017. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Engem Vona (ne nézzetek hülyének) de Hitlerre emlékeztet legalábbis amit tanultam a Nazi eszméröl és Hitlerröl. Valahogy felismerem ezeket az alapvetö dolgokat a Jobbik kapmányában. Ahogy írta feletebb valaki hogy azt mondják amit hallani akar a nép, meg amit a buta is megért, mind ezt csinálta Hitler is. Ugyanígy senki rejti most a rasszizmust a Jobbik, mint az NSDAP anno. mikor még a zsidók pénzzelték öket, Jobbik most rejtegeti hogy mégtöbb szavazót nyerjen. Vona Gáborról még annyit hogy szerintem rendkívül jó szónok ami ismét Hitlerre, meg a többi hasonló diktáborban megvolt. Még arra szeretnék szót említeni hogy Vona említette egyik videójában hogy tömegestül utcára vonulnak és Orbán megfog ijedni. Na ez tipikus Nazi eszme ami a Jakubinusokig jut vissza és a tömeggyülekezésnek pont ez a lényege hogy az emberek azt csinálják amit a többiek mert nem akar kilógni a tömegböl mert az mindig is egy szellemi félelmet sugal az embernek pszighológiag, erröl készült több felmérés is.
2017. dec. 17. 14:22
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha tanultál történelmet, tudod, hogy Hitler a háborús mániáját és a fajelméletét nem számítva jó politikus, illetve vezető volt, és helyretette a német gazdaságot. Egyébként én konkrétan Vonától még nem hallottam semmi rasszista elhalványulás (csak olyat ami nem volt pc), bár lehet, hogy volt, nem világítottam át, csak akik folyton lerasszistázzák, meg azt mondják, hogy ezt, meg azt mondott, sosem linkelnek hozzá bizonyítékot, vagy forrást. Ami nem volt szimpatikus benne, az az, hogy az alaptörvény módosítást kockára tette/feladta a személyes politikai érdekeiért, magyarul kiderült, hogy politikus. Ettől független szerintem nem lenne rosszabb velük, mint most, lehetne nekik adni egy esélyt, legfeljebb ha nagyon szarul csinálják el lehet őket üldözni hamarabb, a Gyurcsányhoz hasonlóan.
2017. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Férreértés ne essék, Én nem tartom rasszistának Vona Gábort és ezt a kérdést csak azért tettem fel mert kíváncsi vagyok az emberek véleményére is, és nem csak a médiából meríteni infot.
2017. dec. 17. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!