Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy nem lesz...

Miért mondják, hogy nem lesz új kormánya az országunknak 2018 ban, mikor biztosan új kormánya lesz?

Figyelt kérdés
Szerencsére a harmadik Orbán kormány után jön majd a negyedik, nagy valószínűséggel. Ez nem a régi kormány lenne, hanem egy új.

2017. dec. 21. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
hülye.....
2017. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
én személy szerint örülök neki, ha nem ő nyerne nem lenne min röhögni itt a gyakorin. Nem sértésből de ez a vergődés hónapról hónapra egyre szánalmasabb, olyan szinten hogy már vicces
2017. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

"Több mindent tett le az asztalra mint te.

"


nem is az a baj basszus te rajongó. Hanem hogy többet is emelt el mint mi!

2017. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Marmint tobbet lopott, mint en? o.g.v. egyenlore vezet
2017. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Ja nem, abból a pénzből amit beadózunk és nem neki, és abból a pénzből amit támogatásként ad az unió és nem neki. Abból emelt el és kap kicsit többet mint mi akiknek szól, akikre fordítani kéne, vili?
2017. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja én nem olvastam valamiért az "el"-t az emel után, biztos késő van. Az én életszínvonalam jobb mióta ők vannak kormányon, azért írtam azt amit. Egyébként ha én lennék Orbán Viktor miniszterelnök úr, biztos nem akarnám figyelembe venni azokat, akik így beszélnek rólam (mint ti). Szóval tisztelettel kellene írnotok róla, nem gondoljátok?
2017. dec. 21. 23:55
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látszik, nem mindenki gondolja így. Próbáld meg "feldolgozni".
2017. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

"Az én életszínvonalam jobb mióta ők vannak kormányon, azért írtam azt amit. "


Hazóta nem egerek szaladgálnak a kórház pincéjében, hanem patkányok zuhannak a plafonból a fejünkre... XD

2017. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

"Egyébként ha én lennék Orbán Viktor miniszterelnök úr, biztos nem akarnám figyelembe venni azokat, akik így beszélnek rólam (mint ti). Szóval tisztelettel kellene írnotok róla, nem gondoljátok?"


két kérdésem lenne:

1. Nagyobb tisztelettel kéne bánnom valakivel aki először hülyére lopja magát abból a pénzből ami tőlünk folyt be közcélra, vagy amit kapott az ország, hogy ránk költse, ráadásul a fáradtságot sem veszi, hogy titkolja, és ilyen autokrata haverokat keres, aztán ha szóvá merem tenni, még én vagyok a rohadt sorosista meg simicska csibe? Logikus nem? Aki le van szarva ne ugráljon. Csak az a baj, hogy gyenge trollkodás ez.

2. Vagy zseniális színész vagy vagy tényleg ennyire hülye?

2017. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyébként az új Fidesz kormány tényleg sokban más lenne mint a mostani, tehát nem maradna ugyanez 2018 után, mint sokan írják.


ma 00:03 Nem értem milyen patkányokról beszélsz. A jelenlegi kormány alatt én sokkal több mindent engedhetek meg magamnak, mint előtte.


ma 00:06 Nem trollkodás. Rengeteg mindent fejlesztettek abból a pénzből amit kapunk, olyanokat is amiknek értelme is van.

2017. dec. 22. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!