Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha január elsejétől bevezetik...

Ha január elsejétől bevezetik a LÉT pénzt, mit kezdtek a hirtelen jött jövedelemmel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 19:47
1 2
 1/12 Sulek Péter ***** válasza:
én félretenném.
2017. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Betömetném a fogam aztán vége. Utána reménykednék hogy a hónap többi napján se intézni valóm se egészségügyi problémám ne legyen mert elmenne rá a fizetésem és éhenhalnék.
2017. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Na, most utánanéztem ennek a baromságnak és arra jutottam, hogy semmi értelme nincs.

el akarnak törölni mindenféle állami támogatást és juttatást és ezt akarják bevezetni helyette. De kérdem én, akkor ennek mi értelme?

Miért jó az, hogy a félmilliárd forintot birtokló és a munkanélküli segélyen tengődő, retekben élő szerencsétlen is kap havonta 50-50 ezer forintot?


Amúgy nekem, személy szerint, menne a félretételbe vagy esetleg vennék belőle ezt-azt.

2017. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
venném meg a repülőjegyet külföldre mielőtt még bekövetkezik az államcsőd
2017. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Meg fogsz lepődni: félretenném vagy elkölteném. na mos a második lehetőségben bármelyik opciót választva a GDP-be fogok fektetni.
2017. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem találtam semmi friss infót arról hogy ilyesmi bevezetésén agyalnának. Valaki esetleg dobna valami linket ezzel kapcsolatban?
2017. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Annak a nagy pártnak a programjában van aki jövőre nyeri a választást. Azt hiszem Párbeszéd a nevük.
2017. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem fogják bevezetni így semmit.
2017. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vezetik be, mert akkor kevesebbet tud lopni a Fidesz.
2017. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismét egy teljesen félreértett dolog, Egyrészt nem az, aminek itt gondolják, másrészt nem vezetik be úgy, ahogy sokan gondolják, harmadrészt a bevezetésnek feltételei vannak.

Ne ábrándozz kérdező mesébe sem való értelmetlenségekről. Jobb a valóság.

2017. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!