Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek# Nektek, hogy fér...

Fideszesek# Nektek, hogy fér bele, hogy egy ilyen ember lesz a kormány januári konferenciájának díszvendége? (Meleg, pedofíl, botrányba keveredett, szélsőséges. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Itt lehet róla bőven infót találni:

[link]


A botrányaira pedig bárki rá tud keresni.


Ugyanakkor ez, hogy fér bele a konzervatív, mély nemzethy, keresztyén kormány értékrendjêbe?


2017. dec. 30. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen rendben van. Amikor a városba cirkusz jön, azok is mindig hoznak magukkal egy majmot, amit a közönség meg tud nézni.
2017. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

No tessék

meleg is,pedofil is, náci is


A terringettét

2017. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

[link]


Ez a link idegen nyelven van, én nem tanultam ilyesmit. nemzethy-keresztyénként csak a magyart ismerem, azt is inkább cirill vagy rovásírásos betűkkel.

2017. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

És akkor most ezentúl utálni fogjátok a melegeket is, mert Orbán meghívott egyet? :-)

Kár, hogy eddig Orbán nem hangoztatta, hogy a szar rossz ízű, úgy megnézném, hogy a sok hülye hogyan eszi naponta, csak azért, hogy bebizonyítsa az ellenkezőjét!

2017. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha a Miniszter Elnök Úr jónak látja, akkor én is jónak látom.

A Miniszter Elnök Úrnak mindig igaza van.

2017. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Milo egy provokátor, és olyan jó nézni ahogy felültök a provokációnak. Egyébként én nem vagyok sem homofób, sem antiszemita vagy rasszista, ezért felőlem lehet zsidó, meleg és hempereghet feketékkel, mer nem érdekel.
2017. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát inkább mint Havas
2017. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meghallgatnak mindenkit, mi ezzel a baj?
2017. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kiez
2017. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milo egy nevetséges ember. Annyiból áll a karrierje, hogy felháborító dolgokat mond, aztán jót nevet a felháborodáson. Nagyon remek stratégia, és nehéz megfogni. De aki komolyan is veszi ezt az embert, az csak annyit reklámoz magáról, hogy nincsen semmilyen értékrendje.
2017. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!