Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti érzelmű magyarok, ti...

Nemzeti érzelmű magyarok, ti nem gondolkodtatok még ezen?

Figyelt kérdés

Fognánk magunkat és elmennénk a jelenlegi "Magyarországról" egy másik államba, aminek nagyok a területei, és ott egy rakásra költöznénk. Ott megalapítanánk a saját kis településeinket, vagy a már ott meglévőeket belaknánk és megszerveznénk, egységesítenénk őket egy hatalmas magyarlakta közösségként. Aztán kiharcolnánk magunknak az autonómiát, amivel lényegében alapítanánk egy új Magyarországot, ahol a becsületes munka, a család, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás lenne a legfontosabb értékmérő, és nem az életidegen dolgok.

Azokat meghagynánk az itthoniaknak, ők főjjenek meg a saját levükben a liberalizmusukkal, a kötözködő rómaiakkal, és a korrupt vezetőikkel.


2010. jún. 3. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20:31 - Akkor te mit keresel még itt? Takarodj máshová.
2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Az jár jól aki innen elmegy erröl a retek árpád sávos f*szom g*ciről.
2010. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez nem utópia, hanem egyszerű hülyeség. Kedves Kérdező, te ezt megvalósíthatónak tartod??? Tanultál te eddig akármit is ami a társadalommal kapcsolatos???
2010. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A cigányoktól loptad az ötletet, kérdező?
2010. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ha ezek a retardált műmagyarok saját hazát keresnének.Aztán kiírnák a kapu fölé,hogy hülyék intézete.
2010. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20:45 - Téged meg agyon kéne verni egy Korán példánnyal, hogy visszahorpadjanak a b.zi ferde hajlamaid.
2010. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezt mért nem tudod helyben ""Magyarországon"" véghezvinni?
2010. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem a gazdaság miatt sz*r a helyzet. Itt a fejekben van gond, a régi hagyoményainkat egyre inkább elfelejtjük és a több ezer éves kultúránkat egyre inkább eldobjunk magunktól. Egy nép, nemzet "erősségét" szerintem nem az határozza meg, hogy milyen a gazdasága, hanem az, hogy az ott élő emberek miként gondolkodnak és mennyire tiusztelik hagyományaikat, mennyire erős, nagy befolyású a kultúrájuk. Pl a németek megőrizték saját maguk értékeit, és nem a széthúzás ment náluk, hanem az összefogás. Különben a Második Világháború után eltüntek volna, megszűnt volna az önállóságuk. Arra akarok kilyukadni, hogy nem egymással kéne veszekednünk, és marakodnunk, hanem végre össze kéne fogni és eghyütt kivezetni a szarból az országot. Szebb jövőt!
2010. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megértem, hogy te megtennél mindent a hazádért, magyarságodért, és ugy érzed van itt sok ember aki rosszindulatú, nem tiszteli értékeinket, és miattuk nem akarsz szenvedni. De szerintem a társadalom neveli önmagát, és sok ember azért nem tiszteli az értékeinket, mert nem tud róla! Vagy mert pesszimista, negatív gondolkodást neveltek beléjük. Szerintem mnél több forrásból terjeszteni kellene értékeinket, hogy mindenki érezze a felelőséget felettük! Média, fórumok...Valamint a hozzááálás a családi nevelésben kezdődik! Ott kellene törvényileg előírni, hogy a szülők igényesre neveljék a gyerekeiket, hogy azok majd építsék ezt az országot! Meg én úgy gondolom, túl jó itt a termőföld, éghajlat hogy itthagyjuk csak ugy, azoknak a magyaroknak akik meg se érdemlik! Menjenek el inkább ők! Én se birom a nemtörödöm, és az önző, bunkó embereket.

2010. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező...szánalmas vagy...
2010. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!