Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így is tudom támogatni a...

Így is tudom támogatni a Soros György elleni háborút?

Figyelt kérdés

A kormányunk harcot folytat Soros Györggyel, ehhez pedig pénzre van szüksége, én mint állampolgár úgy tudok pénzt adni, ha többet adózom, de társasági adót a munkaadóm fizeti, ott nem tudok többet adni, van a személyi jövedelem adó ott is az fix 15%.

De van az áfa! Ha pedig többet vásárolok, akkor több pénz megy az államkasszába, és lehet harcolni Soros György ellen, de vajon mit vásároljak?

Ha megveszem Soros György összes Magyarországon forgalmazott könyvét, akkor sok-sok áfa megy a Soros elleni harcra, nem igaz? :-)



2018. jan. 3. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nagyon akarod támogatni: meló után menj egy kocsmába, és igyál rengeteget. Ezzel egyszerre fizetsz ÁFÁt, jövedéki adót, munkabért egyéb adókat (vagy 15 fajtát) sőt, ha közben elszívsz egy dobozzal, akkor is rengeteget adózol! De bort is igyál, hogy a borászokat is támogasd. Nem baj ha berúgsz - hülyébb már úgysem lehetsz!
2018. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
... és utána üljön kocsiba és tankoljon bele jó sokat! Majd hajtson fel 200-al egy forgalmas helyen ahol igazoltatják :-D
2018. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!