Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így is tudom támogatni a...

Így is tudom támogatni a Soros György elleni háborút?

Figyelt kérdés

A kormányunk harcot folytat Soros Györggyel, ehhez pedig pénzre van szüksége, én mint állampolgár úgy tudok pénzt adni, ha többet adózom, de társasági adót a munkaadóm fizeti, ott nem tudok többet adni, van a személyi jövedelem adó ott is az fix 15%.

De van az áfa! Ha pedig többet vásárolok, akkor több pénz megy az államkasszába, és lehet harcolni Soros György ellen, de vajon mit vásároljak?

Ha megveszem Soros György összes Magyarországon forgalmazott könyvét, akkor sok-sok áfa megy a Soros elleni harcra, nem igaz? :-)



2018. jan. 3. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok, igazi ellenálló vagy. :)
2018. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
5%

én nem viccelnék egy olyan emberről mint Soros György . elkezdheted komolyan venni mert ő a legborzalmasabb lény.


https://www.youtube.com/watch?v=OsciAoQjDDs


ő egy ex náci kollaboráns aki ugyanúg halálbűntetést érdemelne mint az összes náci akit halálra ítéltek emberiség ellenes bűntettekért mert támogatta a náci SS -t a zsidó családok kirablásában. Ugyanolyan SS tag mint bármelyik másik náci SS es ÉS ugyanolyan halálbűntetést érdemelne.


A videóban a saját szavaival vallja be, hogy Náci bűnös és életfogytig való szabadságvesztés a bűntetése.

2018. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy én Soros Györggyel viccelődök? :-)


Isten őrizz, épp most akarok pénzt adni az ő ellene vívott háborúra.

2018. jan. 3. 13:54
 4/12 Alain Delon ***** válasza:
83%
Hát, igen. Kormányunk már elverte a pénzt stadionra, kisvasútra, templomra, így a Soros elleni harcra már nem jut nekik, és ha mással nem, Soros könyveinek megvásárlásával támogathatod a honvédő háborút.
2018. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Csak kíváncsiságból: miért háborúznál Sorossal?
2018. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak trollkodsz.
2018. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
A fideszesektől vegyél gyíklumináti könyvet úgysem olvassák el.
2018. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És akkor a megvett könyvek haszna kit gazdagít?
2018. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Ravasz vagy...
2018. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még úgy is, ha többet dolgozol ( többet termelsz ), mert akkor a munkaadódnak több társasági adót kell fizetnie, Neked több szja-t.


De ha ez nem megold6ó, akkor se aggóggyy, mer a mi kedves, drága ( eddig 3000 mrd + 4000 mrd ) vezetőnk épp minap írt sok állampolgrnak, sőtt néhány halottnak is levelet, amiben tarhál ugyanehhez. Biztos sokan +sajnálják szeeegényt és tejelnek. A halottak is.

2018. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!