Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért jó a határzá...

Fideszesek! Miért jó a határzár? Mitől véd meg, megért 200 milliárd forintot?

Figyelt kérdés

1.: Nincs kerítés, a migránsok szépen átvonulnak az országunkon nyugatra, minimális költség.

2.: Van kerítés, a migránsok kikerülnek minket, ami nekünk elég sokba kerül.

3.: A jövőben millió számra érkeznek a migránsok, percek alatt átvágják a kerítést, nincs semmi értelme.

4.: Lekerítik Európa határait, de nekünk lesz a kerítések mögött egy kerítésünk, hurrá!!


Mielőtt valaki írná, hogy libcsi vagyok elárulok egy titkot: nem, nem vagyok az, középen állok. Vannak a Fidesznek is jó ötletei, és az Mszp-nek is voltak jó intézkedései, és nem szeretnék iszlámot Európába. Elég ember él itt, így is jóval nagyobb az ökológiai lábnyomunk, mint amekkorát a területünk megengedne.

Komolyan én még egy Fideszest sem láttam, aki kritizálta volna a kormányt. Mi történt, elhalt az agyatokban a logikus gondolkodásért felelős rész, vagy szerintetek tökéletes munkát végeznek?


2018. jan. 4. 19:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

19.: Oké, kicsit eltértem a tárgytól, kösz hogy szóltál!

Nem fogytam ki az érvekből, én már érveltem. A buszoztatás sokkal olcsóbb lenne, mások is így csinálják. Erre te csak annyit mondtál, hogy veszélyes lehet. Biztosan sokan elvállalnák önként, Afganisztánba is kimentek egyesek, ezt miért ne vállalnák el?

Ausztriáról meg annyit, hogyha ezer számra hordanánk a határukra naponta a migránsokat, akkor mit tudnának csinálni? Semmit! Hisztiznének csak, de joguk nem lenne szólni. De most komolyan ki az a hülye, aki magát szívatja azért, hogy a másiknak jobb legyen?


A mi kormányunk elméletileg magyar kormány! Elsősorban ne az osztrákok, vagy bárki más érdekét képviselje már, hanem a sajátunkat, mindenki más legyen másodlagos. Ilyesmiről beszélt Orbán is, nem? Amikor Trump "America first" kinyilatkozására reagált valami olyasmit mondott, hogy minden országnak joga van előtérbe helyeznie magát. Szóval van egy kerítésünk, ami nekünk nem létszükséglet és nagyrészt Európa jövőbeli érdekeit képviseli, de azt is eléggé elhanyagolható módon, hiszen bejönnek ugyanúgy máshol. Mik vagyunk mi, valami jótékonysági szervezet?


A migránsokról pedig annyit, hogy nem kell mindent elhinni róluk. Nagy részük ártalmatlan, és nincs gond velük, hiszen az

adott ország java része távozik el. Nem vérengző fenevadak, akik több ezer kilométert utaznak csak azért, hogy egy jelentéktelen országban merényletet csináljanak. Ezt csak azért írom, mert simán lehet buszoztatni őket. Egyébkén a franciáknál is a bevándorlók felnövő gyerekeivel vannak gondok, akik nem találják a helyüket. Persze ez nem sokat változtat a jövőbeli dolgokon.


Az általános iskola 8 éve alatt roma többségben éltem (senkinek nem kívánom), szóval nem a Rózsadombról osztom az észt.

Ez az egész kerítés téma csak egy sokadik olyan dolog, amihez az államnak abszolút semmi köze sincsen, de kreál belőle egy erkölcsi kötelességet és beleüti az orrát. Amikor az EP ellenőrei Felcsútra látogatottak visítottak a Fideszesek, hogy beleavatkoznak a belpolitikánkba (közben rossz szót nem szóltak), akkor 10 milliós országként miért akarunk 500 millió embernek diktálni?

2018. jan. 5. 01:25
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

#21


"akkor 10 milliós országként miért akarunk 500 millió embernek diktálni?"


Elég nagy csúsztatás az, hogy úgy állítod be, hogy egyedül állunk szembe az egységes EU-val.


Először is a keleti block mindenestül, NEM akarja a migránsokat a háta közepére se... És az osztrákok is nyíltan ezt vallják.

Másodszeo a nyugati tömegeknek is tele van a hócipője azzal, hogy szépen kiszorítják életteréből, kultúrájából.


Szóval, ha alaposan megvakargatjuk, akkor mi egy valódi többségi álláspontot képviselünk, egy íróasztalszagú utópiával szemben.

2018. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30%

Azért Pozitív visszacsatol kicsit túlságosan beleéled magad a szerepbe


Mielőtt beírod, hogy Vitya kerítése milliárdokat tartóztatott föl tudjad, hogy az egész úgy indult, hogy elkészült egy görög kerítés, amit a migránsok megkerülték, erre épült egy bolgár kerítés azt is megkerülték, így kerültünk mi képbe.


De Viktorék kerítését is megkerülték, csak ezt valamiért már nem szereted fölemlegetni.


A legtöbb migráns 2015 őszén jött a balkani vonalon azután, hogy a magyar határkerítés már rég állt.


Láthatóan az se érdekel, hogy három migránsútvonal dolgozott, egy Spanyolország felé a másik Olaszország és csak a harmadik volt a balkáni.


Aki meg elhiszi, hogy Vityáék kis játékdrótjai megállítottak egy népvándorlást az nettó ostoba.


ami megállította az Törökország volt, miután az EU átutalt egy komolyabb összeget Erdogannak.

2018. jan. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%
Jól van, akkor simogasd tovább a migránsaidat, meg fogadj be magadhoz 10-15 ártalmatlan muzulmánt. De mi ebből nem kérünk!
2018. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!