Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre a célra adományoznátok...

Erre a célra adományoznátok Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés

Én megértem őt. Összesen több mint 10 évet volt a MINIszterelnökünk. Nem túl jó a fizetése a pozíciójához képest, 700 ezer forint megtakarítása van. Rengeteg kiadás, öltönyök, stb.

Össze kellene neki gyűjteni van 100 millió forintot, annyiból el lehetne élete végig. Csak egy feltétel lenne, el kell tűnnie a közéletből. Szerintem ez hamar megtérülő befektetés lenne.

Ha lenne egy ilyen lehetőség, te támogatnád anyagilag?


2018. jan. 5. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Még a vesémet is eladnám ha lelépne :D
2018. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha eltűnne a közéletből, szerintem 1 mrd adomány is simán összegyűlne. Az országnak jó befektetés lenne!
2018. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


A hülyék irtására viszont szívesen áldoznék.

2018. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3.: Ez is jó megoldás, a Fidesz ebben az esetben is eltűnne!
2018. jan. 5. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

"3.: Ez is jó megoldás, a Fidesz ebben az esetben is eltűnne!"


Ja meg velük együtt te is ha komolyan gondoltad ezt a kérdést

2018. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Moderátoroknak üzenem, hogy a hozzászólásokért nem vállalok felelősséget!
2018. jan. 5. 12:47
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Mikor jut már el a kicsi agyatokig, hogy Viki nem pénzben utazik, ez csak a csóró proli vágyálma, hogy legyen x milliója, mert akkor vehet magának Veyront meg kastélyt.


A nálatok kicsit jobban fejlődött egyedek hatalomban utaznak, vagy mit gondoltok miért nem politikusokból vállnak üzletemberek? Üzletemberek miért kezdenek el a vagyonukkal élni/visszaélni, hogy a saját ideológiájukat terjesszék?

2018. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, ne lepődj meg a válaszok többségén. Nem vetted még észre, hogy milyen politikai irányultságuak a legtöbben itt?
2018. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Én politikusnak, semmilyen okból nem adományoznék. Már csak azért sem, mert úgysem tartja be amit ígér...
2018. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az állam beszedi az adómat (ha akarom, ha nem), hogy elvégezze egyetlen feladatát, a társadalmi élet megszervezesét.


Minden más gyűjtögetés pofátlanság. Emeljenek adókat, ha kevés az elvégzendő feladatra.

2018. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!