Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány politikai fordulása volt...

Hány politikai fordulása volt Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés

Meg lehet számolni hány 180 fokos fordulata volt Orbán Viktornak a 3 évtizedes pályafutása alatt?

80-as évek vége: Soros ösztöndíjas fiatal, szerinte szüksége van a Soros féle embereknek.

Jelenlegi kormány: Soros célja Magyarország kormányának megdöntése és az EU tönkretétele.

90-91 körül: liberális

2014-től kezdve: illiberális, konzervatív

92: kijelenti hogy a 6 parlamenti pártból 5-öt demokratikusnak tart, kimondja hogy szerinte az FKGP nem demokratikus.

98: Fidesz-FKGP koalícióra lépése, közös kormány 2002-ig.

2000-es évek: unió párti, orosz ellenes

Jelenlegi kormány: unió ellenes, oroszpárti

2006-10 közti MSZP kormány alatt: nem szabad titkosítani, az embereknek joga van tudni arról ami az országban folyik

Jelenlegi kormány: talán van olyan ami nem titkos, egyébként a tartalékos katonák létszámától kezdve Paks 2-őn át jó néhány közbeszerzésig titkosítva van minden információ 10-30 évre.

2006-os választások után: kritizálja az MSZP plakátjait és hirdetéseit, miszerint az nem tájékoztat megfelelően, félrevezet.

Jelenlegi kormányok: nemzeti konzultáció, állítsuk meg Brüsszelt, Magyarország jobban teljesít, Soros plakátok sora, évente több tíz milliárd forint megy el ezekre.


Tudunk még ezen kívül ilyen 180 fokos fordulatokat?


2017. dec. 20. 09:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
6%

Igen amikor Vona azt mondta hogy 1-2 ezer migráns jöhet, aztán "kizárjuk a migránsokat"


Vagy amikor kurcsány ígérgetett és a vége az lett hogy "hazudtunk reggel délben este"

2017. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
#1: Értelmezési problémád vannak? Orbánról szól a kérdés.
2017. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1# Gyurcsány véleményem szerint mára jelentéktelen a magyar politikában. Ugyanez vonatkozik az MSZP-re. Ráadásul ez ismét ujjal mutogatás, merthogy "dehát ő is".

Vonában igazad van, én is csalódtam benne már párszor. Ugyanazt játssza mint Orbán, csak a másik oldalról. Vona szélsőjobboldali nacionalista volt, oroszpárti EU-ellenes, mostanra jobbközép EU párti párt, kevésbé oroszpárti, ráadásul ugyanúgy beállt mögéjük Simicska, mint anno a Fidesz mögé... pedig szimpatikusak voltak, de ezekkel a lépésekkel az én szavazatom biztos bukták.

Ellenben a kérdés Orbán Viktorról szólt. Nem a hazug Gyurcsányról, nem az Orbán 2.0 Vonáról.

2017. dec. 20. 10:05
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Van akinek mindenről az ellenzék jut az eszébe. Lásd 1-es. Görcsös védekezés a leplezhetetlen színeváltozás miatt. Azért mert más esetleg csinálja nekem is szabad? Nem, nem szabad!
2017. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Minek számolni?


a fideszzombikat nem érdekli, azok mindig annak tapsolnak amit épp mond Orbán


ha meg nem vagy Orbánista akkor meg nem mindegy?

2017. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
25%

2# inkább neked:

"Tudunk még ezen kívül ilyen 180 fokos fordulatokat?"


Kérdés alján olvasható. Én írtam neki...

2017. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a kérdés az, hogy "Hány politikai fordulása volt Orbán Viktornak", világos, hogy az alatta lévő szöveg is rá vonatkozik. Nem Gyurcsányra, nem Vonára, de még csak nem is Merkelre, Trumpra, vagy bárki másra.
2017. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Orbán maga a nagybetűs HAZUGSÁG. Az egész életét keresztbe és végig és összevissza hazudozta. Ha ő vallaná be Öszödön, hogy mikor és miről és mennyit hazudott ott valami atomrobbanás detonáció lenne :DDDD
2017. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ezt sose értettem. A nagy Fidesz rajongók mindig felróják, hogy mekkora árulást követett el az SZDSZ amikor koalícióra lépett 1994-ben az MSZP-vel. Erre a Fidesz meg koalícióra lép a kisgazdákkal. :D Na mindegy.
2017. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
ha a politikai fordulásait generátorfordulatoknak számolnánk, akkor egymaga ellátná árammal egész Magyarországot! :(
2017. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!