Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van realitása Erdély visszacsa...

Van realitása Erdély visszacsatolásának, ha Orbán Viktor megegyezik Vlagyimir Putyin nal vagy Donald Trump al?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A KISZ titkár már rég megegyezett a KGB ügynökkel, lásd paksi mutyi, és a többi. A szolibarna pepis meg kiszámíthatatlan. Erdély visszacsatolására kb 0% az esély.
2018. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Jelen állás szerint inkább egy független Erdély ország vízióját tudnám elképzelni, a Katalóniai példából kiindulva.

Jobb lenne Erdélynek a függetlenség és az önállóság mint a Magyarországhoz vagy Romániához csatolása.

Nem jó Erdélynek Románia de a Magyarországhoz csatolását sem látom egy jó megoldásnak. Magyarországgal való társulást esetleg mint föderatív államszövetség formában tudnám elképzelni csak, Erdélynek külön kormánnyal és országgyűléssel.

2018. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs semmi realitása. Főleg, hogy ma már több román él egyes történelmi erdélyi városokban, mint magyar. Ezért népszavazással, sem mennének semmire, ha autonómiát szeretnének.Magyarországhoz való csatolása meg végképp elképzelhetetlen számomra.
2018. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Abszolute semmi.
2018. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Némi túlzással azt se tudják hogy eszik vagy isszák Erdélyt.
2018. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Realitása? Az nincs, pláne nem ebben a formában.
2018. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Konkrétan mindhárom lesz4rja... Mindenesetre aki visszaszerezné Erdélyt az jó fél évszázadra bebiztosítana egy rendszert.

Amúgy én rendkívül nacionalista vagyok, irredenta is vagyok, de Erdélyben jó ha 20% a magyarok aránya... Szóval abban a magyar többségű sávban és Székelyföldben benne lennék, de amúgy meg nem kéne az egész vissza.

Mindenesetre szeretem és tisztelem az erdélyieket, viszont léteznek ukrajnai, szlovákiai, szerbiai magyarok is. Róluk se feledkezzünk meg!

De a mi derék kormányunk is megfeledkezik erről, mert egyszer nem hallottam volna az autonómia mellett kiállni... Tudnádfürdőn még úgy-ahogy, de Brüsszelben nem...

2018. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerinted Viktort érdekli a kinti magyarok sorsa?

Btw. Gyenge troll kérdés. Próbálkozz még.

2018. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen van. Miért ne lenne?
2018. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Me Putyin vagy Trump kivansagteljesito fogtunderek, vagy netalan Erdely tulajdonosai?
2018. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!