Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet Magyarországon...

Hogy lehet Magyarországon jövőt tervezni, amikor lassan már nincsen egészségügy, sem oktatás meg semmi?

Figyelt kérdés

Most kezdenek a szüleim bekerülni abba a korba, amikor már megjelennek az egészségügyi problémák. Tehát most szembesülünk mi az azzal, hogy egyszerűen nincs egészségügyi ellátás, mindenhol több hónapos várólista van. De ami még ennél is durvább, hogy az itthon maradt orvosok olyan rosszak, hogy már magánrendelésen is silány szolgáltatást nyújtanak. Magyarországon sajnos azok az orvosok maradtak, akik sehova sem kellettek Európában és a világon, ezért maradtak a magyar egészségügyben. Az oktatás szintén kritikán aluli, ebben az országban egy közalkalmazott pedagógus az semmihez sem ért, nem is fizetik meg. Akik vinni akarják valamire az életben, azoknak internetes angol nyelvű oktatóanyagokból kell megtanulnia mindent.


Én nem voltam eddig a kivándorlás híve, de most belegondoltam, hogy mi lesz velem, ha itthon maradok és megöregszek és nekem is egészségügyre lenne szükségem? Akkor én is szívni fogok több hónapos várólistán sarlatán orvosokra várva? Bezzeg azokat az ismerőseinket, akik már kiköltöztek külföldre, őket azonnal ellátták profin, amint megjelentek a panaszok.

És ezek után még reklámozzák itten a 3 gyerekes családmodellt. 3 gyerek?? Magyarországon?? Amikor már a meglévő embereket sem tudják ellátni, akkor enyhén szólva is súlyos felelőtlenségnek tartom, hogy valaki ebben az országban vállaljon 3 gyereket... nem is csoda, hogy egyre többen külföldre járnak szülni és gyereket vállalni. Egész egyszerűen mert csak ott vannak arra alkalmas körülmények.



2018. jan. 6. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért járnak vissza Magyarországra egészségügyi ellátásért Európa más országaiba kiköltözött ismerőseim, ha kint minden ilyen szuper és gyors.
2018. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Mert kint minden szuper draga. 😉
2018. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"agyarországra egészségügyi ellátásért Európa más országaiba kiköltözött ismerőseim, ha kint minden ilyen szuper és gyors."


Hajaj, erről a fogorvos ismerősöm sokat tudna beszélni :D

2018. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted kérdező hogy imitt amott felütötte a fejét a kanibalizmus. Csecsemőket esznek meg hasonlók. Kaptam karácsonyra egy ajándék utslvány kártyát. Unatkoztam gondoltam levásárolom. Alig találtam valamit ki van fosztva a bolt . Karácsonykor vittek mindent. Na mindegy csak el vertem. Hazafele mondom beugrok a hiper szuper kedvec horgászboltomba. Kellett volna ez az. Azt hittem végkiárusítás van mert félig üres volt gondoltam biztos bezárnak. Kiderült még nem tudták feltölteni a kifogyott készleteket a nagykerek még zárva vannak. Hát nagy a nyomor az biztos.
2018. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
T. R. O. L. L.
2018. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Mert nem hülyék. Nyilván úgy az igazi, ha sokat keresnek, keveset költenek. Ugyanezért van, hogy Sopronban és a nyugati határszélen, a fogorvosok, az osztrákokból élnek.
2018. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nem csak a fogorvosok.
2018. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!