Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még soha nem szavaztam!...

Még soha nem szavaztam! Hogyan kell leadni a szavazatot?

Figyelt kérdés

Nyilván,annyit én is sejtek,hogy van egy papír,ahol pártok szerepelnek,és azt kell beikszelni,amelyikre szavazni szeretnél.


Viszont az hogyan működik,hogy pl melyik képviselők jutnak be a parlamentbe?


És egy párton belül is szavazhatok képviselőkre?


2018. jan. 8. 20:24
1 2
 11/20 L.. István ***** válasza:
15%
# Ajaj, nagy a baj.
2018. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

1-es elmondta, hogy a fideszre szavaz, majd felsorolt 5 hazugságot, hogy miért.


Nagy a baj jobboldalon, ha már megindokolni se tudják. Érdekes tavasz elé nézünk :D

2018. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#12 miért te megtudod indokolni ész érvekkel hogy miért az ellenzéki pártra szavazol azon kívül hogy utálod a kormányt?
2018. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen választási feltételekkel, amit magára szabott a F...sz, mert mindenhol azt olvasom/hallom borítékolható a gy..elme
2018. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Bemész a választókörbe, elveszed a szavazólapot, elrejted valahol, majd kisétálsz. Ezután fel kell keresned a helyi Fidesz-irodát, ott behúzzák neked az x-et a két szavazólapra, és átadják a szavazásért járó jutalmat (általában 5 darab konzerv és egy kiló krumpli). Ezután vissza kell menned a szavazókörbe, beteszed a borítékba a szavazólapot és bedobod a dobozba.
2018. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 13/15


Már linkeltem, miért hazugság, amiket az 1-es írdogált!

2018. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 13/15


Meg amúgysem kell ép ésszel bizonygatni, hogy miért nem igaz egyetlen érv sem...

Elég szét nézni az országban, hallgatni a panaszokat, és már is meg tudod, hogy mégsem olyan HAWAII itt élni, mint ahogy a Fidesz-KDNP a napi agymosással tuszkol a fejedbe!

Nem kell nézni az M1-et, tudhatnád, hogy csak az állandó migránsozás megy minden nap és a gyűlöletkeltés, uszítás!

Ha neked a "kereszténynek és magyarokat támogató" kormány a "jó", hát legyen!

De akkor ne csodálkozz, hogy Eészak-Korea féle diktatúrát fog kiépíteni, ahol te leszel a jobbágy, a rabszolga, a cseléd, Orbán meg a Király!

Ne adja az Isten, hogy ő nyerje meg az áprilisi választásokat!

De ha mégis megnyerné, meglátod, milyen nagy bajok lesznek!

Az, hogy idős, nyugdíjasokat fog halálra dolgoztatni, neked az jó?

Te jó szemmel néznéd, hogy szüleidet, nagyszüleidet ÉHBÉRÉRT dolgoztatják a legtöbb helyen, ráadásul úgy beszélnek majd velük, mint a kutyával?

Nyugdíjasoknak biztosít a kormány INGYEN LAPTOPOT ÉS INTERNETET... kérdem én... egy 70-80 éves idős, hogy a frászba fogja tudni kezelni mindezt?

Azt sem tudják szerencsétlenek, hogy eszik-e vagy isszák!

Gondolkozzál csak el!

2018. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

# 1/18


Ennyit Európa "védelméről"...


[link]

2018. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2018. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!