Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit gondolhatnak...

Fideszesek mit gondolhatnak arról hogy Rogán Antal háttérbe szorult?

Figyelt kérdés
Emlékezzünk a helikopteres ügy, a kötvényes ügy, az V. ker. ingatlan ügyek...azóta meg háttérben van.
2018. jan. 12. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ideje lenne már, ha a baloldal is szépen háttérbe szorítaná a megélhetési politikusait, kezdve Gyurcsánytól, Lendvain át, Gőgösig, vagy a szerencsétlen Bangónéig.
2018. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok baj volt már vele. Félre rakta Orbán.
2018. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: A kérdés Rogánról szól...értem én hogy nem értesz magyarul, de akkor ne is kommentelj.
2018. jan. 12. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem én, hogy az én kommentemre nem tudsz érdemlegesen, érvekkel alátámasztva válaszolni, de akkor legalább ne kezdj el személyeskedni :) de ilyenek a balliberálisok, sajnos.
2018. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: "én kommentemre nem tudsz érdemlegesen, érvekkel alátámasztva válaszolni,"

Te beszélsz aki nem a kérdésemre válaszoltál?

Nem vagyok balliberális, pont neked nem kéne személyeskedni.

2018. jan. 12. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a kérdést nem nekem szántad, hanem a fideszeseknek, így nem a kérdésre válaszoltam, hanem téged objektívabb meglátásra próbállak terelni.
2018. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit kellene gondolniuk egy logikus "lépésről"?
2018. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit érdekli az őket? Orbán az egyetlen, aki számít, a többi balek csak arra kell, hogy elvigye a balhét.
2018. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!