Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha indulna Soros György a...

Ha indulna Soros György a következő választáson, inkább rá, vagy inkább a Fideszre szavaznál?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 15:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem "királyt" kellene választani, hanem programot. De ez már kiment a divatból, már az előző választáson se volt választási program. Előtte volt, csak nem igazán tartották be.


Szóval a lényeg, hogy sajnos a választók infantilizálódnak, egyre nyíltabban a "ne gondolkodj, hallgass a szívedre" dívik szerte a világban.


Ha a fenti kettőből lehetne választani: miután a legnagyobb bajnak a mindent elöntő korrupciót, a "haveri kapitalizmust" tartom Magyarországon, ami Orbán alatt teljesedett ki, inkább Gyuri bácsira szavaznék. De nem szívesen, mert ő meg túl idealista. A legjobb valami normális, pragmatikus miniszterelnök lenne, mint amilyen Bajnai volt.

2018. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Fideszre tudok szavazni egyenlőre, még mindig"


> Hát jó neked, tényleg irigyellek hogy van gyomrod hozzá, mert én sajnos már hányni tudnék a Fidesz korrupciójától, attól hogy kirabolta a kisembereket, attól hogy lezüllesztette az országot, hogy elzavarta a fiatalságot, megfélelmítette az országot jobbá tenni akarókat, közalkalmazottakat és ahogy hülyíti a népet a propagandájával, hogy szándékosan ellenségképet generál csakhogy ne kelljen igazi problémákat megoldania, így sajnos marad Soros Gyurka... :(


Pedig mint tudjuk, ...

https://www.youtube.com/watch?v=z1zkA8KFdY8

2018. jan. 12. 19:34
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
Én is ha "mazó" szeretnék lenni akkor a fidexre mint szaros gyurkára. :P
2018. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Így is a Fideszre fogok, bár semmi közöm hozzá mert külföldi vagyok de szavazok.
2018. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
Soros nem cseszte szét nem lopta el az országot - tehát inkább rá szavaznék!
2018. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 14.: Pragmatikusan libás?

Akkor inkább már Gyuri bácsi, ha a Fideszre nem szabad szavazni innen. Majd visszavásároljuk az öreget és elküldjük a Szentföldre, "keresztes" hadjáratra.


Egyébként is Soros bácsi Szegeden már összefogott az egyetemi lib katolikusokkal, legalábbis köröszt volt a szervezete sárga mikrobuszán. Ki érti ezt, amit levágtak egyszer, az a végére visszanő?

2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

#1 (bár lehet, hogy törölték a hozzászólásod)

"Majd segélyezzük őket, fejenként 9 millió Ft támogatás meg sem látszik a költségvetésen."

A 9 milla/fő pénzt nem a magyar költségvetésből kell fizetni, és nem a menekültnek. A többi igaz. Vagyis Az EU fizetne a BEFOGADÓ ÁLLAMOKNAK. Nem a menekülteknek, hanem a menekültek befogadásának a költségtérítésére az államnak.

Sajnos szinte az összes többi fideszes állítás is ennyire tele van csúsztatásokkal, sokan meg ennyire fenntartások nélkül képesek benyalni, és akármilyen szarban van ez az ország, mégis arra szavaznak.


Lehet, hogy ez új és hihetetlen infó a számodra, ezért javaslom, hogy ne is nekem higgy, hanem csak nézz utána egy kicsit. Aztán írd meg, hogy melyik állításod az igaz!



Azokat értem meg a legkevésbé, akik azt mondják, hogy valóban rossz a Fidesz, de más pártok sem jók, ezért továbbra is a Fideszre szavazok. Azt nem értem, hogy az ilyenek miért szavaznak? Kétségtelen, hogy ismét a Fidesz kerül kormányra, de talán még nekik is jó lenne, ha nem lenne kétharmad.

2018. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

1. Soros nem irányít semmit a háttérből.

2. Bárki másra inkább szavaznék,mint a Fideszre.

3. Ha csak Soros vs. Fidesz lenne,akkor egyértelműen Sorosra.

2018. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Soros György egy személy, a Fidesz meg egy párt, tényleg ennyire sötétek vagytok?
2018. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább a fideszesek a sötétek. Mindenki tudja, hogy Soros egy személy, a Fidesz meg egy párt. Mint ahogy azt is, hogy ez egy fikciós kérdés, nem az a kérdés, hogy egy embert akarunk-e kormányra, vagy egy pártot. Aki azt feltételezi, hogy a másik ezt nem tudja, na az a hülye. Soros egyébként csak egy jó 80+-os öregember. Nem irányít háttérből hatalmat, sem "Brüsszeli bürokratákat", sem másokat.

Nyilván a kérdező arra kíváncsi, hogy Fidesz vs. Soros irányította/szellemiségű és általa támogatott párt.

A Soros a demokrácia elkötelezettje, a Fidesz meg a diktatúráé és az intézményesített korrupcióé. Én ezért a kettő közül a demokráciát választanám.

2018. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!