Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan csak azért szavaznak a...

Sokan csak azért szavaznak a Fideszre, hogy ne a "tudjuk kik" kerüljenek hatalomra?

Figyelt kérdés
Apám szerint ez a sikerük egyik titka, ezzel karöltve egyre nagyobb az antiszemitizmus ma Magyaroszágon. Lehet összefüggés szerintetek?

2018. jan. 13. 03:03
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
81%
Azért szavaznak a FIDESZ-re, mert ez a rögeszméjük.
2018. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most a zsidókra gondolsz, én ezt az összefüggést még az életben nem hallottam, szerintem erősen túl van gondolva.
2018. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

A Sorosozás nem antiszemitizmus.

Orbán jóban van a világ egyetlen zsidó országának a hivatalos miniszterelnökével Netanjahuval, akit zsidók hatalmas tömegei választottak meg.

2018. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesznél nagyobb zsidóimádó pártot keresve sem találni. Nem vagyok szélsőjobbos, nehogy félreértsetek. De a Fidesz szó nélkül mindent megad amit a zsidók kérnek . Mégpedig azért, mert ez az egyetlen dolog ami elválasztja őket attól, hogy az egész világ egy szélsőjobbos pártként tekintsen rájuk, és ezáltal kiírják magukat a civilizált világból.
2018. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alain Delon ***** válasza:
De azért a fideszesek az olasz újságírónőt hazaküldék Izraelbe... Ennyit a fideszesekről.
2018. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem, viszont olyanok lehetnek, akik az ellenzéki pártok töketlenkedése miatt.
2018. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert töketlen a baloldal, még nem kell a Fideszre szavazni. Otthon is lehet maradni, mert azért a Fidesz sem olyan jó, hogy ha már görcsbe rándul a kéz, hogy egy töketlen ellenzéki pártra szavazzon az ember, a kétharmadra segítsék, és pl. alkotmányosítsák, hogy ha a fideszes lop, az nem lopás, csak állami vagyon "felügyelete", netán közpénz-jellegvesztés.
2018. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, úgy tűnik sokan leszavaztak rá, bármilyen okból is.
2018. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!