Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom hogy régi a téma, de...

Tudom hogy régi a téma, de tetszett neked az öszödi beszéd?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a videót és ilyenkor büszke vagyok arra hogy magyar vagyok:)

http://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE


2010. jún. 4. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Az igaz, hogy k*rvanagy leégés volt a Gyurcsány-kabinet részéről, ugyanakkor, már akkor is és azóta is minden fél szereti félreértelmezni.
2010. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
persze beraktam csengőhangnak.......
2010. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyenkor büszke vagyok, hogy magyar vagyok, mert a mi kormányfőnk csúnyán beszélt a tévében. Melyik lagymatag nyugat-európai ország tudja még ezt elmondani magáról?
2010. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Igen, tetszett, mert értettem a lényegét.


Egyébként a napokban hallhattuk az Orbán-kormány öszödi beszédét, Kósától és Szijjártótól. Remélem, az is tetszik nektek.

2010. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Olyan szempontból tetszett, hogy egy kemény elhatározást mutatott arra, hogy az országot 4 évig irányító miniszterelnök komolyan gondolja azt, hogy a szavazatvesztések ellenére is megcsinálják végre azokat a dolgokat, amiket már régóta meg kellett volna csinálni - nem egy nyilvános ígérgetés volt a tömegnek szavazatokért, hanem egy színfalak mögötti beszéd, ahol kőkeményen ki lett mondva, hogy fiúk, ezeket a dolgokat végig kell csinálni.

És tetszett a hév, amivel mondta, mert azt mutatta, hogy komolyan is gondolja.



Aztán később kiderült a továbbiakban, hogy ezzel a komolyan gondolással kb. egyedül volt az egész teremben, és hiába is próbálta meg, az egészből nem lett semmi.

2010. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek a 22.56.-al. Egyébként ő volt az egyetlen politikus,aki bevalotta,hogy hazudtak! Orbán pedig kijelentette,hogy ő soha nem hazudott. Van aki ezt még ma is elhiszi neki?
2010. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
fú először azt hittem csak szarkasztikusan érted de úgy látom nem :o,.... ismerem ezt az álláspontot hogy milyen jó már hogy valaki kimondja meg ilyenek, de könyörgöm azon hogy az egész választást úgy nyerték hogy az adatokat takargatták mindent beígértek aztán semmit sem csináltak, mit kell ezen még tovább gondolni ennyi 3 szor is elég lenne hogy fejek hulljanak de hát ugye itt ez Magyarország a hatalmat csak kihalással adják tovább, a német államfőnek egy apró elszólás elég volt a lemondáshoz itt egy egész fél órás elszólást követően sem történt semmi, gratulálok magyarország erre büszke lehetsz
2010. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Igaziból az elmúlt 4 ciklusból 3nak megvolt a maga "öszödi beszéde"

1., 98-ban a 'más a kampány és más a kormányzás'

2., Fletónak az orginal öszödi beszéde

3., a legújabbat most csinálja a Kósa-Varga páros


Mindenki válogathat ízlése szerint, neki melyik a legszimpatikusabb.

Az egyedüli, akinek nem volt ilyen választás megnyerése utáni Pál-fordulása, az Megyó volt - az egyetlen miniszterelnökünk, aki be is tartotta a választási ígéreteit, bele is rokkan az ország.

2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

"Igen, tetszett, mert értettem a lényegét. "



igen értetted?


hogy elkurtul


nagy szerű


akkor többet nem is kel rájuk szavazni

2010. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
igen tetszett mert nem hinne m hogy Viktorkanak lenne mersze ezt igy kimondani . Azhazudna tovabb ....
2010. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!