Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már olyan törvény vagy...

Volt már olyan törvény vagy paktum ami ellen nem tiltakozott volna az együtt aktivisták? Van nekik egyáltalán munkájuk?

2014. jan. 31. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szép próbálkozás!
2014. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Volt már olyan, ami ellen nem tiltakozott a Fidesz a szocik alatt?
2014. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugyanazt a 10 embert lehet látni ezeken a tüntetéseken ... Értem én, hogy 50-100 ezres büntetésekért cserébe, 2-3 perces reklám blokkokat kapnak főműsoridőben.

De nem értem, miért jó ez nekik, normális üzenetet nem tudtak megfogalmazni. Csak annyit, hogy majd "10 millió energetikai szakember" megszavazza, hogy paks rossz... Ez miért jó nekünk? Import áram az jó? Szlovák atomerőmű az jó (talán még közelebb is van, mint Paks)?

Valami alternatívát mutathatnának, mert este nem fog áramot termelni a napelem (sőt nappal is alig folyamatos energia ellátás kell), eltárolni meg lehetetlen...

2014. jan. 31. 20:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Szocik közel mindent rosszul csináltak, azért ment csődbe az ország ...

Ma nem erről van szó, sőt a Görög portugál "minta országok" csak szeretnének ilyen stagnálást, amit elmúlt 4 évben összejött. A lengyel, szlovák gazdaság, pedig közel se volt ilyen csődben, mint a magyar ... ezért le se hívták a csőd hitelt.

2014. jan. 31. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakemberek jobban értenek hozzá, mint Orbán. Nekem ennyi indok elég.
2014. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakemberek már 10 éve ezt kérik a kormánytól, hogy épüljön meg paks és orosz technikával! Legutóbb még a parlament is egységesen képviselte ezt az álláspontot.
2014. jan. 31. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező igazad van! Orbán Viktor az Isten!


Ne hallgass azokra, akik szervilisnek, ökörnek tartanak azért, mert felsőbbrendű embernek tartod. Ők csak irigykednek rád, amiért te ilyen tájékozott vagy, és ilyen jól átlátod a világot mozgató hatalmi szálakat!


Csak annyit tudok mondani, hogy gyere te is a Fideszre szavazni!

2014. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!