Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor fogják...

Szerintetek mikor fogják betiltani Magyarországon a fujos dezodort? Vélemény erről? A hangja titeket nem idegesít? És melyik a legjobb? A kenős vagy a fujos?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem indok, hogy idegesít, emiatt nem fogják betiltani, főleg, hogy engem meg nem és naponta használom.
2018. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltanák be :D egyébként teljesen más funkciója van a kenősnek és a fújósnak, de el ne mondd senkinek!
2018. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltanák be? Környezetszenyezéssel akarsz jönni kérdező, akkor a tehenek tartását is tiltsák be örökre. Több káros anyagot bocsát egy tehén a levegőben mikor éppen ürít, mint amennyi egy doboz fújós dezodorból kifújsz.
2018. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én a pattanásaim miatt nem is ihatok tejeket, szóval a tehén betiltása is jöhet. De amúgy a dezodor a környezet szennyezés miatt kéne.
2018. jan. 15. 08:58
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

'Én a pattanásaim miatt nem is ihatok tejeket, szóval a tehén betiltása is jöhet.'


Ha allergiás vagy a tejre, akkor igyál mást. De csak emiatt betiltani valamit orbitális baromság.

2018. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
És ilyen embereknek még szavazati joga is van...
2018. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Megy a feljelentés Richardo!
2018. jan. 15. 10:56
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg soha nem volt kocsim, nem is nagyon hiányzik. Tiltsák be, mert lörnyezetszennyező!
2018. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

'Nekem meg soha nem volt kocsim, nem is nagyon hiányzik. Tiltsák be, mert lörnyezetszennyező!'


Sőt, tiltsanak be minden járművet, ami belső égésű motort használ, mert környezet szennyezőek. Mondjuk azt megnézném, hogy oldanák meg utána a közlekedést...

2018. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9: Jó- jó, akkor a tömrgközlrkedés, mentők, ilyesmi maradhat. De csak ezek. Nekem nincs kocsim, tehat betiltható (hiszen, "Ha én nem iszok tejet, minek tehén?" ahogy a kerdező utalt rá).
2018. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!