Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék győzne a...

Ha az ellenzék győzne a választásokon, eltörölné a közmunkát?

Figyelt kérdés

Legalábbis mindig ellenezték.

Szóval elküldene pár százezer embert újra segélyre feleannyi pénzért?



2018. jan. 15. 10:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#9 "Pont, hogy még Botka se akarta eltörölni..."


És pont Botkát vágták ki, mint macskát sza...agkorlátot festeni....

2018. jan. 15. 10:50
 12/25 anonim ***** válasza:
A kötözködőket, ahogy a kommentelés szabályzata is írja, ment a vérvörös denevérfog. :-)
2018. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem aki közmunkán tud csak dolgozni az örül hogy nem a segélyt kapja csak"


Mint jelenlegi közmunkás írom, nem örülök, nem ez volt életem álma és nem ezért tanultam, hogy csak így legyenek hajlandók foglalkoztatni, hanem egy rendes állás jó fizetéssel. Segély előtte sem járt, viszont a tb-ét fizethettem magam után.

2018. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

"Mint jelenlegi közmunkás írom, nem örülök, nem ez volt életem álma és nem ezért tanultam, hogy csak így legyenek hajlandók foglalkoztatni, hanem egy rendes állás jó fizetésse"


Hát ha szakmával közmunkás vagy, akkor valamit szarul csinálsz.

2018. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

,,Hát ha szakmával közmunkás vagy, akkor valamit szarul csinálsz."


Vagy talán olyan környéken lakik ahol nincs más lehetőség. Bőven vannak olyan helyek vidéken ahol szakmunkásként sincs más lehetőség. Költözni meg nem mindenki tud, ez csak tündérmese, hogy fogja, összepakol és lelécel oda ahol van munka, mivel sokaknak nincs miből elköltözni. Félrerakni nem tudnak, a házat meg hiába próbálják eladni senki se veszi meg.

2018. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Mese habbal


[link]


Már jó ideje van ilyen támogatás.

Szal nem kellenek a kifogások.


A profit szó után kell tenni egy "7" számot.

2018. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez szépen hangzik meg jól, de baromi kevés az olyan munkáltató, aki ilyenekbe belemegy, hogy előbb még költözzön fel a munkás és csak a költözés után tudjon csak kezdeni. Munkáltatóknál is hasonló a helyzet, mint a cikkben írják a munkavállalóknál: helyben keresnek munkaerőt, a közvetlen környezetben, nagyon ritka az, akit az ország másik végéből például felvennének.
2018. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

b"aromi kevés az olyan munkáltató, aki ilyenekbe belemegy, hogy előbb még költözzön fel a munkás és csak a költözés után tudjon csak kezdeni"


Szokásos kifogáskeresés.

Munkaerő hiány van, pont leszarják, csak menj.

A többi marhaságod ugyan ilyen bullshit.

2018. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Munakerőhiány a fenéket van. Tucatnyi munkaerő lenne, csak nem hajlandóak alkalmazni, vagy, ha hajlandóak is röhejes fizetésért cserébe. Tucatnyi fiatal van aki azért vándorol ki, mert a szakmájában nem hajlandóak felvenni, mivel nincs munkatapasztalata. Munkatapasztalatot meg nem tud szerezni, mert nem veszik fel sehova.

Ez a munkaerőhiány van az országban a tipikus terelés.

2018. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

"ucatnyi fiatal van aki azért vándorol ki, mert a szakmájában nem hajlandóak felvenni, mivel nincs munkatapasztalata. Munkatapasztalatot meg nem tud szerezni, mert nem veszik fel sehova."


Jah, még jó, hogy van rájuk egy rakat adókedvezmény, sőt, szinte az állam fizeti a bérét.

Látszik, hogy hasraütésszerűen találod ki a baromságaid, szal kérlek, ne fárassz.

2018. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!