Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az Együtt a fütyülős sikereket...

Az Együtt a fütyülős sikereket meglovagolva képes lesz jövőre a választásokon elérni az 5%-ot?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 12:32
1 2 3
 1/23 Donald J. Trump ***** válasza:
37%
Nem vagyok benne biztos, hogy a választóik elég ügyesek ahhoz, hogy jó helyre tegyék az X-et. Emelem kalapom, hogy képesek egy síp segítségével fütyülni (jobb tüdejű embereknek ez mondjuk síp nélkül is megy), de a választás egy kicsit komolyabb műfaj - több kitartást, intelligenciát és igyekezetet igényel.
2017. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Juhász Péternek inkább otthon, a takarója alatt kéne játszadoznia a fütyülőjével.
2017. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Az új generációs baloldali pártok közül nekik van a legtöbb esélyük bekerülni, de sajnos a magyar baloldaliak többsége még mindig csak MSZP-ban meg Gyurcsányban tud gondolkodni, nagyon nehéz új pártként berobbanni.
2017. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
"Sikereket"? :)
2017. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Maximum annyit értek el a fütyüléssel, hogy a körülöttük állókat zavarták, a beszédet tartók szépen végigmondták a mondandójukat és ennyi. Ezzel nem lesz több az együtt, csak kevesebb...


Amúgy meg ha joguk van fütyülni (és ezzel zavarni olyanokat, akik csak azért mentek ki, hogy HALLJÁK a beszédet), akkor a mellettük álló embereknek is joguk lenne vízipisztollyal arcon lőni őket.


Emlékszem, még amikor a "demokraták" voltak hatalmon, úgy oldották meg a "hangos többség" elhallgattatását, hogy kordonokat húztak az ünnepi helyek köré és az átlag közember be sem mehetett. Látszik, hogy azóta diktatúra van, mert mindenki azt tehet, amit akar...!

2017. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy meg ha joguk van fütyülni (és ezzel zavarni olyanokat, akik csak azért mentek ki, hogy HALLJÁK a beszédet), akkor a mellettük álló embereknek is joguk lenne vízipisztollyal arcon lőni őket. "


Nem tudom te hol élsz, de a magyar törvények szerint semmiképp sem, hülyeséget beszélsz.

2017. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

"Nem tudom te hol élsz, de a magyar törvények szerint semmiképp sem, hülyeséget beszélsz."


Ne már, akkor már ott tartunk, hogy valamikor betiltották a húsvétii locsolkodást is, vagy csak véleménynyilvánításra nem lehet használni ilyen eszközöket? Nekem még az is ok lenne, ha "véletlenül" lejárt, romlott pacsulival fújhatnám be őket. Az nem a fül, hanem az orr ellen lenne merénylet, végül is az is csak egy érzékszerv, nem? Vagy ha nekem az a véleményem, hogy zavar a sípolás, akkor tartsam magamban, viseljem el, mert nekem nem lehet szavam, erről szólna a demokrácia?

2017. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Én gumilövedékkel, és vízágyúval lőném arcon őket. Mint ahogy azt a régi szép időkben(2006) a "demokraták" tették a gyülekezési jogukat gyakorló magyarokkal.
2017. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
7-es: Nem lőhetsz rá egy random járókelőre közterületen vizipisztollyal, ugyanúgy, ahogy nem lökheted meg, nem foghatod le, stb. Ha éppen arra jár egy járőr akár pénzbírságra is számíthatsz, de próbáld ki nyugodtan. A fütyülést ellenben egy törvény sem tiltja, természetesen ez egy olyan rendőrállamban, mint a miénk nem feltétlenül jelent semmit.
2017. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

"Nem lőhetsz rá egy random járókelőre közterületen vizipisztollyal, ugyanúgy, ahogy nem lökheted meg, nem foghatod le, stb."


Hát akkor sajnos marad a romlott/büdös illatosító szer. És természetesen nem a fütyülő embert célzom meg vele (hiszen a füttyel sem engem céloz meg, hanem mindenkit a közelében), csak abba az irányba is megy "véletlenül". Ez így már megfelel?

2017. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!