Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai üzeni a Tiborc ügyben,...

Bajnai üzeni a Tiborc ügyben, hogy ne lopj. Amnéziája van? Tényleg ő a leghitelesebb személy ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés

[link]


Én sajnos még emlékszem a Hajdú_Bét-Wallis liba ügyre, ahol a több ezer liba átvétele és ki nem fizetése után képes volt milliókért kommunikációs tanácsadót fizetni Bajnai, hogy hogyan tudja a már egyszer átvert libásokból a maradék több ezer libát is úgy megpróbálni átvenni, hogy oda is adják neki. Holott már tudta, hogy sosem látnak pénzt a libások.

Ezt már elfelejtette?

https://www.youtube.com/watch?v=jQp_ADN15c4



#Bajnai #hitelesség #Tiborc ügy #Liba ügy
2018. jan. 15. 18:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Bajnai nem vert át senkit.

Az üzletben vannak kötelezettségek és jogok. Nem Bajnai hibája, hogy a libások rossz szerződést kötöttek.

Egyébként meg az, hogy valaki irányítása alatt csődbe megy a cég nagyon messze van a lopástól.


[link]

2018. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%

"Az üzletben vannak kötelezettségek és jogok."

Akkor ez Tiborcra is vonakozik ugye? Vagy ha ő nyer el egy közbeszerzést, akkor az lopás, ha Bajnai nem fizeti ki a szállítóit, akkor az üzleti kötelezettség és jog?

2018. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Ki a frászt érdekel Bajnai? Most neki van valami beleszólása a magyar politikába? Nincs.

Itt Tiborc a lényeg...

2018. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%

Libajnai hugyot prédikál és bort iszik. Ha én félek, az óvatosság, ha más fél, az gyávaság ugye? Minden szentnek maga felé hajlik a keze, tartja a mondás...

Ugyanolyan legalja utolsó politikus ő is, mint bárki a fajtájából. Pont neki nem kéne prédikálnia arról, mi a helyes viselkedés.

2018. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%
Mindig csodáltam azokat az embereket, akik mindig és mindenben tökéletesen tájékozottak voltak. Bevallom, én egyáltalán nem értettem soha ezeket az ügyeket, csak a hatalmas kutyulást, kavarást, kibogozhatatlan szövedéket láttam, éppen ezért csak a felületes benyomás alapján hajlok erre vagy arra. Bajnai esetében nekem a nyugodt tárgyszerűséget látom csak és a tényleges szakértelmet, amit persze sokan nem kedvelnek, különösen a magukat hergelni szeretők.
2018. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Bajnai ott se volt még a cégnél mikor a liba ügy történt
2018. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
A "te is" egy logikai hiba, de persze a fideszdroidok kedvenc szórakozása.
2018. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
*érvelési
2018. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Itt az a lényeg hogy Tiborc olcsó anyagból gyenge minőségben nagy haszonnal építette ki a rendszereket, tehát kilopta a pénzt a pályázatokból.
2018. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Bajnairól meg csak annyit hogy a libás ügy nem az ő igazgatása idején robbant ki, ő már akkor került a cég élére mikor már csak a tüzoltás volt az egyedüli megoldás.
2018. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!