Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tippelsz Vona belebukik a...

Mit tippelsz Vona belebukik a "néppártosodásba" vagy sem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

jobboldal: eladta magát

baloldal: ezt én nem hiszem nem változtak

2018. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem simán. Liberális baloldali szavazókra hajt, de őket sosem fogja képviselni igazából, a radikálisokat meg már nem tudja.
2018. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Jajj hagyjuk már ezt a néppártosodást. Az én környezetemben szinte mindenki jobbikos lett, csak a fityesz média állítja azt hogy a fidesz erősödik, közbe én meg nem látom hogy erősödne. A fidesz egy jót fog bukni.
2018. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
3. Az én környezetemben, meg mindenki vona lemondását várja és vagy nem mennek szavazni vagy másra fognak. Nem a kettőnk környezete határozza meg a választások kimenetelét. Csak pillants rá bármelyik közvéleménykutatásra, még a saját intézetük szerint is esett a támogatottságuk 2014-hez képest. De ha nem akarod tudomásul venni, majd meglátod és sírni fogsz. Ugyanúgy fog a jobbik kormányozni, mint 2010-ben és 2014-ben :D
2018. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

Biztos hogy nem bukik bele.

Jó úton jár a normalizálódásuk, ha létrejön az ellenzéki összefogás, akkor egy új választáson fel lehet mérni az erejüket, aztán győzzön a jobbik.

Ha azt a választást elveszti a Jobbik, akkor Vona azonnal lemond a pártelnökségről!

2018. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én csak a saját nevemben tudok írni. Apukám és én Jobbik -2 szavazat. Nincs az az isten, hogy rájuk szavazzak, míg Vona létezik. Az a baj, hogy a libsik és Vona is rendkívüli módon lebecsüli a radikálisok szavazói számát. Ez úgy kb 500 ezer volt. A közvéleménykutatás és mutatja. Volt 20%, most 12%
2018. jan. 16. 12:30
 7/23 A kérdező kommentje:
5. Álmodozni lehet, csak nincs értelme! Jelen állas szerint, mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti és orbán röhög a markába. Simán a fidesz fog győzni az április választáson. Az ellenzék is jobban tenné, ha a reális lehetőségekről tájékoztatná a szavazóit és nem kormányváltást hazudoznának, ami totálisan irreális. Arról kéne őszintén beszélniük a választóknak, hogy a 2/3 esetleg megakadályozható.
2018. jan. 16. 12:34
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

"De ha nem akarod tudomásul venni,"


Április 8-án este ő fog a legjobban ordítani, hogy választási csalás történt.

2018. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Valószínű :D Vona Gábor politikájának az a legvállalhatatlanabb pontja (azon kívül, hogy összebútorozott Simicskával), hogy a legnagyobb libsiket próbálja magához édesgetni.... Akikkel a legtöbb jobboldali soha semmilyen közösséget nem vállalna. Nah ezen egyszerű ok miatt veszíti el a régi szavazóit.
2018. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerek olyan embereket akik újonnan lettek Jobbik-szimpatizánsok. Szerintem a mostani választásokon nagy csoda kéne hogy ne a Fidesz nyerjen, de ha valamit nem ront el nagyon, akkor beérhet a dolog pár év múlva.
2018. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!