Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tippelsz Vona belebukik a...

Mit tippelsz Vona belebukik a "néppártosodásba" vagy sem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
#6: Szerintem, Vona nem becsüli le a radikálisok számát, csak kevesli. Ezen a "vonalon", nagyjából elérte a Jobbik a maximumot, ezért próbálkozik most a néppártosodással, egyelőre úgy tűnik, nem sok sikerrel.
2018. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
És, hogy belebukik- e? Ki tudja? Ha kudarc esetén le is mond, mint ígérte, azt nem ígérte, hogy nem indul újra az elnökségért.
2018. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11. "Egy másik kérdésre azt is elmondta: elenyésző számban voltak csak olyanok, akik a néppártosodás miatt hagyták el a pártot, ezért sikerként értékeli a folyamatot."
2018. jan. 16. 13:11
 14/23 A kérdező kommentje:
Én meg sok olyat ismerek, aki elpártolt a Jobbiktól. Kinek milyen a környezete.
2018. jan. 16. 13:14
 15/23 anonim ***** válasza:

Na igen. Akik meg mégis elhagyták, azokat meg már meg sem ismeri.

(Túl sok a "megélhetési politikus".)

2018. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Függetlenül az én véleményemtől, azt már valóban elmondhatjuk, hogy Vona nem bukott bele a néppártosodásba.


Ha belebukott volna, már nem lenne a párt élén. Ráadásul a közvélemény kutatások is azt mutatják, hogy bár valamennyi visszaesés volt a támogatottságban, mégsem zuhant be annyira, mint az a korábbi vélemények/tapasztalatok alapján várható lett volna. Bár óvakodnék attól, hogy erre alapozva mellet döngessen az ember - ez amolyan elvárható minimum volt (a lehető legkisebb veszteséggel néppártosodni) - de hozta a kötelezőt és ezt nevezhetjük sikernek.


Az meg hogy alábecsülik a radikális szavazókat...azért valljuk be van ott a gondolkodásban/értelmi képességben bőven hiba, ami miatt alá lehet becsülni őket (hozzá teszem a másik végletre ugyan ez igaz...).

2018. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit kell érteni pontosan "néppártosodás" alatt, de amit Vona csinál, de amit Vona csinál, az agyrém. Lelket ad és vesz el, korábbi ellenségekkel bratyizik, letagadja korábbi megnyilvánulásait, idióta módon nem szavazza meg a menekültkvóták elleni alkotmánymódosítást. Szerintem sokkal többet veszít a réven, mint nyer a vámon. Látszik a szimpátia %-ukon. Ez sok minden, de "néppártosodás" az semmiképp.


Nem látok a jövőbe, nem tudom, belefog-e bukni Vona, de erősen kívánom, hogy bukjon bele. Mondom ezt úgy, hogy korábbi két választáson rájuk szavaztam. Érdemtelenekké váltak.

2018. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17- " idióta módon nem szavazza meg a menekültkvóták elleni alkotmánymódosítást."

Közben - titokban - Orbán becsempészte a kvóta-menekülteket - ennek ismeretében jól tette, hogy nem állt be Orbán mellé bohócnak!

2018. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

" Lelket ad és vesz el, korábbi ellenségekkel bratyizik, letagadja korábbi megnyilvánulásait,"

A politika a kompromisszumok művészete!

Pillanatnyilag egyetlen célja van/lehet Vonának: ha egyedül nem megy, akkor bárkivel egyeztetve kiszabadítani az országot az Orbán-horda ezerkarú halálos öleléséből.

2018. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Annyi biztos, hogy a radikálisabbak egy része elpártolt tőlük.
2018. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!