Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is dicséretes...

Szerintetek is dicséretes dolog, hogy a diákok fellépnek a borzalmas oktatás ellen?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 21. 02:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én támogatok minden ilyen megmozdulást, a változás jó, a reformokra szükség van, hogy kimozduljunk ebből a koszos állóvízből, amiben már 8 éve fuldoklunk. A fiam is részt vett benne, abszolút támogatom. Mindig eléggé liberális szellemben neveltem a gyerekemet, eztán is így teszem. Vannak olyan ránk erőltetett dolgok amikkel le kell számolni egyszer, s mindenkorra. "Viva la revolucion"
2018. jan. 21. 02:56
 2/17 anonim válasza:
20%
Hát támogasd... 8 éve allóvíz... Kicsoda? Mert én nem és az ember, aki akarja az ki tud törni a xarból. Mindenki csak sír, hogy ilyen a fizuja meg ilyen a kapcsolata, de csak panaszkodik, tenni nem tesz semmit. Aki veszi a fáradságot, bátorságot az folyamatosan tudja fejleszteni önmagát és az életét. Amm a szabadság kva jó, a diverzitás is, de ahogy a kutyának úgy az embernek is kell a póráz.
2018. jan. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alain Delon ***** válasza:
33%
Az.
2018. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Az, csak éppen semmi eredménye nem lesz. A Fidesz nem törődik az oktatással.
2018. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Akinek nem inge, ne vegye magára, de szerintem legtöbben csak a buli miatt csinálják. Aztán meg lelépnek külföldre, ahelyett, hogy valóban tennének azért, hogy jobb legyen az ország oktatási rendszere. Ha egy kicsit is belegondolnának, ők maguk is belátnák, hogy az ilyesmi nem megy egyik napról a másikra. A változásokat éveken át lehet bevezetni a közoktatásba, de addigra ők már magasról tojnak majd rá az egészre, mert fontosabb nekik, hogy ingyen kiképezze őket az országuk olyan szakmára, amivel aztán majd külföldön jól megszedhetik magukat, mint az, hogy az országnak valóban jobb legyen. Tisztelet a kivételnek!
2018. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 meszike91 ***** válasza:
36%

# 5/5 Időpont ma 10:30


Hülyék lennének itt megrohadni...

2018. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Nyitva az ajtó. Mire vársz még?
2018. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alain Delon ***** válasza:
93%
5: Épp azért csinálják, hogy elkezdődjön.
2018. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Valami ellen fellépni nem dicséretes, sőt egyenesen kontra produktív.

Valami mellett kiállni már jobb lenne DE nem vagyok róla meggyőződve, hogy pont a diákok tudnák legjobban, hogy mégis merre kéne elindulni oktatás terén.


Ha már feltétlenül alaptantervet kéne változtatni és azt a fiatalok igényei szerint akkor én azt a 25-30-as korosztályra bíznám akik nemrég végeztek és nagyobb eséllyel tudják, hogy épp milyen tudásra lenne szükségük.

2018. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

"Épp azért csinálják, hogy elkezdődjön."


Ha azért csinálnák, akkor nem ilyen amatőr módon csinálnák, hogy köröznek a városban (mint pár éve) és még egy petíció sincs a kezükben, amit átadhatnának az illetékesnek, meg hogy (mint most) bejelentik, hogy mindjárt folytatódik a program, közben meg elindulnak hazafelé... Ennek

így csak buliszaga van.

2018. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!