Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki a '98-2002...

Más is van aki a '98-2002 közti kormány miatt szavazott a fideszre?

Figyelt kérdés

Az 1998-2002 közti fidesz kormány messze nem volt tökéletes, ám sokkal jobb volt mint 2002-2010 közti MSZP kormányok. Már akkor is arcul köpésnek éreztem, hogy pár évvel azelőtt mondták hogy a Kisgazdapártot nem tartja demokratikusnak, erre Fidesz-FKGP koalíció jön kormányra, illetve hogy amilyen nagy rendszerváltó liberálisok voltak, mégsem oldották fel a titkosításokat.

Ám úgy gondoltam, hogy 2002-ben egy viszonylag stabil országot adtak át az MSZP-nek, ahonnan az uniós felvétel ellenére sem jött nagy fejlődés, az addigi kormányok közül a legkorruptabbak voltak, hazudtak, csaltak, loptak.

2010-ben emiatt a Fideszre szavaztam. Ám nagy hiba volt, teljesen megváltoztak.

Más is van, aki a '98-2002 közti kormány miatt bízott a fideszben 2010-ben?


2018. jan. 21. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Gazdasági válság, mint kifejezés mond neked valamit? Gyurcsányról megvan a véleményem, de Bajnai tökéletesen kezelte a válságot, ezt egy gyengébb pillanatában Orbán is elismerte. Szerencséje van a fidesznek hogy jelenleg gazdasági konjunktúra van, megnézném ők mit tennének, ha megint világválság lenne.
2018. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Hát nem tudom, én örülök, hogy a mostani kormányban nincs Torgyán József vagy hozzá hasonló figura, ezért nekem a mostani jobban teszik. Amúgy persze nagy az átfedés.
2018. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Egyeske, az eurózóna leghosszabb válsága 2011 és 2013 között volt, ezt is kezelte a Fidesz. (Orbán egyébként sohasem mondta, hogy Bajnai jól kezelte a válságot, ez egy urban legend.)
2018. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

#3


2010-es cikk...

Olvasd csak el!


[link]

2018. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez a szép ebben. A hülyeséget apró adagokban kell adagolni, úgy fogyasztja a nép. Egyből nagy mennyiségben, úgy megfekszi a gyomrát.


Nem kérdező, a stabilitást csak te hitted el. A rablás előkészítéséhez is kell idő, méghozzá nyugalmas. Amikor az emberek azt hiszik, jól érezhetik magukat. A szemfényvesztés nem mindig könnyű észrevenni, de ezt történetesen már előre is lehetett tudni. Megmondták! Ők! Csak ezt történetesen nem hittétek el nekik. Vagy nem értettétek.

2018. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen, én 2010-ben nosztalgiából szavaztam a Fideszre, mert az első Fidesz kormány alatt voltam gyerek, ebből kifolyólag nekem szebb időszakként csapódott le az a kormányzás.
2018. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Elovastam (bár felesleges, mert pontosan tudom, mit mondott, és mit nem), sehol nem mondta, hogy "Bajnai tökéletesen kezelte a válságot", mindössze intézkedéseket sorolt fel, amelyek sújtották a magyar lakosságot. Bizony.
2018. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

A összes szutyok "rendszerváltó" kormány közül a legkevésbé undorító a Fidesz első kormánya volt!

Nos, ezt sikerült megfordítani: a történelem legkártékonyabb, legundorítóbb, legmocskosabb kormánya a Fidesz második és a harmadik kormányzása!

Soha az életben nem szavaznék rájuk!!!

2018. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: "Orbán Viktor a német Frankfurter Allgemeine Zeitungnak (FAZ) azt mondta, hogy a kontinens "kalapot emelhet Magyarország előtt", mivel Európában senki nem tett annyit az államháztartás egyensúlyának helyreállításáért, mint az egymást követő két magyar kormány. (Tehát a Bajnai és a Fidesz-kormány.)" Csak a vastag betűt kellett volna elolvasnod a linkelt cikkből, te funkcionális analfabéta.
2018. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
És ebben egy szóval nem modta, hogy "Bajnai tökéletesen kezelte a válságot". Mindössze felsorolta az intézkedéseket, amelyekkel a kormányzat sújtotta a lakosságot. Az általuk produkált hiány leferagása érdekében. Egy szóval nem mondta, hogy "tökéletes módon kezelte a válságot". Bizony.
2018. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!