Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki a '98-2002...

Más is van aki a '98-2002 közti kormány miatt szavazott a fideszre?

Figyelt kérdés

Az 1998-2002 közti fidesz kormány messze nem volt tökéletes, ám sokkal jobb volt mint 2002-2010 közti MSZP kormányok. Már akkor is arcul köpésnek éreztem, hogy pár évvel azelőtt mondták hogy a Kisgazdapártot nem tartja demokratikusnak, erre Fidesz-FKGP koalíció jön kormányra, illetve hogy amilyen nagy rendszerváltó liberálisok voltak, mégsem oldották fel a titkosításokat.

Ám úgy gondoltam, hogy 2002-ben egy viszonylag stabil országot adtak át az MSZP-nek, ahonnan az uniós felvétel ellenére sem jött nagy fejlődés, az addigi kormányok közül a legkorruptabbak voltak, hazudtak, csaltak, loptak.

2010-ben emiatt a Fideszre szavaztam. Ám nagy hiba volt, teljesen megváltoztak.

Más is van, aki a '98-2002 közti kormány miatt bízott a fideszben 2010-ben?


2018. jan. 21. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tökéletességről, valóban nem volt szó. Csupán azt ismerték el a 2010- es költségvetés zárszámadásában, hogy a Bajnai- kormány azt tette, amit tennie kellett, amit tehetett. Bizony.
2018. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Na persze, lett is belőle zűrzavar a Fidesz- frakcióban és a Rogán- féle "szakértők", rögtőn próbálták "cáfolni" Matolcsyék értékelését. Bizony.
2018. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#10: Az első kommentemben nem idéztem, tehát nem állítottam hogy Orbán szó szerint ezt mondta. Azt viszont állítom hogy nagyon jó véleménnyel volt a Bajnai-kormány válságkezeléséről. Így megfelel?
2018. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!