Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy akik még...

Árokpart kérdése:

Elképzelhető, hogy akik még 2014-ben a Fideszre szavaztak vagy nem szavaztak ésakkor még szerették volna, hogy a Fidesz maradjon most viszont már ellenzéki pártokra fognak voksolni?

Figyelt kérdés
Tehát akik még akkor a Fideszben látták a jövőt, vagy tartottak Gyurcsány visszatéréséről, viszont az elmúlt évek különböző botrányai miatt már mindenképpen kormányváltást szeretnének, függetlenül , hogy akármilyen is lenne netán az ellenzéki kormányzás, csak ne a Fidesz nyerjen alapon.
2018. jan. 26. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem tartom valószínűnek. Inkább nem mennek szavazni, annyira vállalhatatlan az álellenzék
2018. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Molyember ***** válasza:
74%
Biztosan van pár ilyen ember, de elhanyagolható a számuk. Aki 2014-ben még mindig fideszes volt, az már úgy is marad.
2018. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Biztos lesz 1-2, de nagy mennyiségre ne számíts. Nincs egy hiteles ellenzék sem személy, aki mögé beállnának vagy akinek legalább hinnének. Eddig se volt sok esélyük a kormányváltásra, de a választási bizottság mai döntése alapján ez nullára csökkent.
2018. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Hááát....


Nagyon erős tudatmódosító szerek hatására esetleg.


Legalábbis a közvélemény kutatók szerint a Fidesz támogatottsága nől, az ellenzéknek minden variációban csökken.

2018. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Én fidesz szavazó voltam, de már meggyóntam.

Emberben nem csalódtam még akkorát mint Orbánban!

Bárkire, de rájuk SOHA!

2018. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én véleményem is az, hogy akik 2010-ben, 2014-ben a Fideszre szavaztak, azok túlnyomó része 2018-ban is rájuk fog szavazni. Lehet pár százezer ember, aki elfordul tőlük és már nem szavazna rájuk, de ezek 80%-a akkor már inkább nem megy el szavazni. Aztán mondjuk 10%-uk a Jobbikra, 5% az LMP-re, 4-5% a baloldali összefogásra vagy egyéb kis baloldali pártokra szavazna, de tőlük az ellenzék csak néhány tízezer szavazatra számíthat, jelen állás szerint nem várható nagy fordulat.
2018. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van valamennyi, akik elfordultak a Fidesztől, de nagyon sokan vannak olyanok is, akik pl a Jobbikban bekövetkezett változásokat nem tolerálták, és onnan lepattanva a Fidesznél kötöttek ki.
2018. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van hasonló ismerőseim, jómódú, sokgyermekes család, az adókedvezmények, támogatások, illetve maga az egykulcsos adó amit a Fidesz bevezetett nagyon jól jötz nekik.


Azonban a Brüsszel, Soros és menekült ellenes kampányok, az egyre undorítóbb gyűlölködés és az egyre nagyobb korrupció miatt, nem fognak rájuk szavazni. Megelégelték, hogy a szükséges dolgok nem fejlődnek, azt, hogy az oktatás és az egészségügy is egyre csak romlik és érzik ők is, hogy egyre inkább látszik, hogy egy diktatúra épül.


Ebből már nem kérnek, nem fognak a Fideszre zavazni.

2018. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jah, nem fognak, de másra sem... Ez az ellenzék egy nulla. Ha egy menyétet indítanának ellenük, valószínűleg az is győzne.
2018. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdeztem volna, hogy vannak-e olyanok, akik bár letagadják, de a Fideszre szavaznak. Szerintem dögivel. És többen is lehetnek, mint azok, akik kiábrándultak a Fideszből és otthon maradnak. A munkahelyemen sok volt Fideszes van, akivel időnként beszélgetek. Többségük azt mondta, hogy nem megy most szavazni, mert nincs kire. Egy ember volt,aki LMP-t mondott, egy másik meg a Ketfarkút. Mondjuk ennek az ellenzéknek én sem sok jót jósolok. Nem bántásból mondom. Életemben először kihagyom és horgászni megyek. Nem azért, mert tojok bele, hanem, mert ilyen szánalmas az ellenzék.
2018. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!