Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valaki 2014...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki 2014 októberében kiteszi az egyik közösségi oldalra, hogy babaszoba a saját fotójával együtt, kicsit kövérkésebben, akkor elképzelhető még, hogy 2015 februárjában már dolgozhat?

Figyelt kérdés
Nyilván furcsának tűnik, hogy ide kiposztoltam ezt a kérdést, de nagyon egyszerű a válasz. Szerelmes vagyok, és ha valakinek gyereke van már, abba nem lehetek. A képen gyerek még nem volt látható, tehát feltételezem útban volt már.
2015. okt. 9. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég kevés idő telt el a két időpont között. Viszont nem lehet, hogy egy régebbi képet tett ki? Vagy a gyerek nem volt a képen, de ettől még megvolt, és egyszerűen azért volt "kövérkés" a képen, mert még nem fogyott vissza a szülés után?

Viszont nem igazán értem, miféle szerelem az, ahol ilyen minimális információval rendelkezel a másik félről...

2015. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki babaszobát rendez be, annak nyilvánvaló okai vannak.

Nem tudom, mennyire ismered az illetőt, de olyasmit tudok elképzelni, hogy vagy már régebbi a kép és megvan a baba, vagy új a kép, de nem a terhesség miatt kövérkés, hanem mert még szülés után nem fogyott vissza.

De az is lehet, hogy csak októberben esett teherbe, máris berendezték a babaszobát és ettől még februárban dolgozhat. Igaz, akkor még nem kellett volna látszódjon a terhesség, de lehet, szimplán felszedett pár kilót.

2015. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

>Szerelmes vagyok


És közben ennyire fogalmad sincs róla, hogy van-e gyereke, vagy nincs? Dehogy vagy szerelmes...

2015. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már csak tudom, hogy mit érzek. Fogalmam sincs, mivel nincs bátorságom dolgokra rákérdezni. Lehet, hogy régebbi képet rakott ki, de abba viszont nem fér bele, hogy angol órákat vett egy nyelviskolába. Vagy belefér, ki tudja.
2015. okt. 9. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de mégis mennyire ismered a nőt?
2015. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem veszek semmit bántásnak. Sajnos annyira nem ismerem jól, de azt tudom, hogy amikor bajban voltam, és újra megkerestem az egyik közösségi portálon keresztül. Idén jó ideig nem volt állásom, és akkor nap mint nap küldözgetett nekem ajánlatokat a személyes profilomon keresztül Tudom ezt csak a jó tett helyébe jót várj elve, mivel én is próbáltam segíteni rajta, de akkor jól esett. A személyes beszélgetésekkor valami kezdett körvonalazódni, amire lehet a későbbiekben is építeni.
2015. okt. 9. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval nem ismered igazán --> illúziókat kergetsz, belevetíted az idealizált nőképedet --> nem belé vagy szerelmes, mert nem is ismered.


Netes beszélgetések alapján csak kombinálni lehet, de nem érdemes.

2015. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor máshogy kérdezem: vagytok olyan viszonyban, hogy akár a közösségi oldalon keresztül is beszédbe elegyedhess vele? Megkérdezhetnéd, mi újság van vele mostanság, mivel telnek napjai, vagy valami hasonló. Ha gyerek van, akkor 100%-ig biztos, hogy szóba fog kerülni, minthogy egy kisgyerek kitölti az ember napját.

A párkapcsolatáról mennyit tudsz? Feltételezem, ahol gyereket sejtesz, ott jó eséllyel van egy apa is - persze ez nem törvényszerű. Mármint hogy a gyerek apjával tartós párkapcsolata van az anyának. :)

2015. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk személyesen is. Szerencsére azon a korszakomon már túl vagyok, amikor internetes beszélgetések alapján születnek meg bennem érzések, érzelmek.

Vagyunk-e olyan kapcsolatban, hogy megkérdezhessem? Inkább csak munkáról beszélgettünk Az ezer százalékig biztos, hogy 2011-2012-ben volt. Valószínűleg burkoltan rá kellene kérdezni.

2015. okt. 9. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez elég régi ügy... Mindenképp azt javaslom, hogy járj végére a dolognak. Nem kell olyan rettentően burkoltnak sem lenni, mert még a végén ő is burkoltan fogalmaz, aztán nem derül ki belőle semmi. És ha megtudja, hogy vonzódsz hozzá, mi történik? Neki mindenképpen bók, te meg nem veszthetsz semmit. Mid van most, amit elveszthetnél? Még alapvető információid sem, hogy van-e párkapcsolata, gyereke. Elveszíthetsz egy illúziót, ami miatt ezek szerint évek óta egy helyben toporogsz. Nem írtad, mennyi idős vagy, de biztos nem kiskamasz, aki még ráér évekig plátóian szerelmesnek lenni, csak a szerelem érzéséért.
2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!