Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sorosnak miért éri meg bevándo...

Sorosnak miért éri meg bevándorlókat telepíteni Európába?

Figyelt kérdés
Komolyan, miért lenne neki ez jó? Nem értem
2018. jan. 28. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom.

Hogy telepíti őket?

2018. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem tesz ilyet, így elég értelmetlen a kérdés. Mondhatni trollszag van.
2018. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Neki nem is de amerikának nagyon nagy profitja lehet belőle.

Egyrészt ekkora embrtömeget ami nem is dolgozik na meg állandó megfigyelés alatt kell tartania a titkosszolgálatoknak sokáig nem tudja önerőből megoldania ezért két választás elé néz majd az egyik a szankciók amit még a legtoleránsabb ember sem nézne jó szemmel a másik lehetőség a hitel.

Hitelért 3 nagyobb országhoz fordulhat, Kína, Oroszország és USA a három közül a legjobb kapcsolatokat USA-val ápolja

2018. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

A terv létezik, ide kattintva el is lehet olvasni. Ő maga írta:

[link]


Szívesen elmondom, higy miért érdeke, de mivel senkit sem fog érdekelni, mert csak veszekedni és trollkodni jöttök fel ide, ezért inkább nem fáradozok a válasz megírásán, mert úgyse érdekelne titeket.

2018. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Van aki Windows-t telepít van aki migránst. Orbán migránst, én inkább windowst, de Soros egyiket sem.
2018. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

5-ös vagyok

Pintér Sándor belügyminiszter jelentette be nemrég egy sajtótájékoztatón, hogy ő nem tud semmiféle ügyletet Soros Györgyel kapcsolatban, ami arra utalna hogy támogatja a bevándorlást. Akkor mi a kérdés? Orbán viszont tavaly 1000-nél is több menekültet fogadott be, annak ellenére, hogy mindenhonnan a Stop Soros kapmányt hallani, és hasonlójat évek óta. Egy Gyurcsány idézet jutott az eszembe"hazudunk reggel,délben,este"

2018. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert szabad és nyílt társadalmat csak etnikailag sokszínű országban lehet megvalósítani, ahol már senkinek nincs múltja, mindenki a mának él.
2018. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg

Nem főződik hozzá érdeke


inkább ez az oka semmi más:

https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop


Akkoriban még tudott nyomokban igazat mondani mára ez se megy neki csak a menekülés és bujkálás

Ha nem így lenne ki merne állni miniszterelnöki választási vitára mint minden demokráciában hagyomány és nem félne a nemzetbiztonsági bizottság ülésére elmenni hogy elmagyarázza mi ez a 2300 migráns akit befogadott miközben 22 milliárdot elvert gyűlöletkampányra.


Arányok kedvéért

22 000 000 000 forint / 9 817 958 fő = 2240 huf/ fő

Ez nem tűnhet soknak de ugye már nem vagyunk ennyien főleg az emigrált magyarok miatt akik megélhetésük miatt kimenekültek és ebbe beletartozik a 2 hetes csecsemő aki nem adózik meg a 99 éves idős aki holnap már csak halálozási statisztika.


Ennyit költött a kormány hazugságra és gyűlöletkeltésre.

2018. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg azt is, hogy nem estetek egymásnak :)

Nem trollkodni jöttem ide, csak vettem nemrég egy tévét, és hosszú idő után újra elkezdtem tévézni. És számomra érthetetlen maszlag volt az, amit rám öntöttek bizonyos adókról, az oké, hogy akkor azokat nem nézem, de akkor is zavart, mert nem láttam (bevallom, még most sem látom) logikus lépésnek azt, hogy betelepítik ide a komplett Közel-Keletet, mert ha tényleg annyira lusta, dolgozni nem akaró, erőszakos horda, akkor megbéníthatja az európai piacot, az meg senkinek se jó.

Ugyanígy nem értem a magyarok kiirtására vonatkozó terveket se, mert értem, hogy természeti kincsben gazdag az országunk, de ezt nyugodtan el lehet adni alólunk (ahogy tették is párszor :/), semmi nem indokolja, hogy ki kellene irtani a Magyarországon élőket (mert olyan emberi "faj", hogy magyar, nincs).

A migránsoknál hazugságot, a magyarirtásnál meg összeesküvés-elméletet érzek. Persze nem biztos, hogy nekem van igazam, és örülök, ha megismerhetek új nézőpontokat.

2018. jan. 29. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Soros szabadkőműves és a frakffurti iskola tagja. Nekik az az érdekük, hogy polgárháborút robbantsanak ki európában, legyen anarchia. Ezt legjobban egy integrálódni képtelen és nem is hajlandó emberek betelepítésével lehet, akik közösséget alkotnak. Ezekre kiváló a muszlim.


Amint anarchiába fullad európa, statáriumot lehet hírdetni és kényszerdiktatúrát lehet bevezetni.Ekkor jön megmentőként az illuminati magánhadserege, azt a káoszt amit idézett úgy oldja meg, hogy megsemmisítő un.FEMA téborokba teszi az embereket, míg az összlétszáma az emberiségnek 250 millió nem lesz

2018. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!