Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartanak sokan ennyire...

Miért tartanak sokan ennyire a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Már kb. a 10. ismerősöm mondja azt, hogy nem tudja mit gondoljon róluk, mert 5 percenként változik egy témához való hozzászólásuk, de ha még ettől el is tekintenének, nem hiszik el, hogy megváltoztak, mert emlékeznek még tőlük a régi rigmusokra. Szóval kerek-perec megmondták nekem, hogy emiatt nem is fognak rájuk szavazni.

A másik típus, akivel még "találkoztam" a Vona áruló szlogennel jön és azt mondja vagy nem megy el szavazni vagy bosszúból a Viktorékra.

Hogyan lehetne ezeket az embereket meggyőzni? mert nagyon nem úgy néz ki ezalapján, hogy bármiféle kormányváltás is lesz a jövőben.



2018. jan. 30. 07:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, nehéz egy olyan alak vezette pártra szavazni, aki tegnap még gárdista mellényben ült a parlamentben, ma meg Juhász Péterrel parolázik, Puzsér intéz szózatot a gyűlésükön, nem zárja ki az együttműködést az LMP - vel, azt mondja Soros nem tervezi migránsok betelepítését.


Tegnap még cigánybűnözésről beszélt - ma már Hanuka alkalmából üdvözöl.


Nincs mondanivalója, csak menjen Orbán, és legyenek EU bérek.


Jó, menjen és legyenek, én is ezt mondom, szavazz rám.

2018. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom a rendszerváltás óta akadt e másik ilyen politikus amelyik így ki tudott fordulni magából.
2018. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Én is kíváncsi vagyok van-e olyan politikus, aki mondjuk liberálisként kezdte, aztán átváltott klasszikus, mellényes konzervatívba, utána meg átment hordószónok szélsőjobboldaliba. Érdekes lenne, ha lenne ilyen.
2018. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
12%
Mert lecsukná a bűnözőket.
2018. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%

Most jelentette be a Jobbik, hogy a Fidesz az ő ötleteiket valósítja meg.

Persze, hogy tartanak tőlük az emberek.

2018. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Vona elég komoly személyiség fejlődésen ment keresztül, ennek során döbbent rá hogy az a radikalizmus amit eleinte ő képviselt az igazából nem járható út egy nemzet számára, az csak egy viszonylag szűk rétegnek elfogadható. Csakhogy az emberek fejében nemlehet ilyen könnyen átírni a gondolatokat, hamar aztmondják hogy tegnap még radikális volt ma meg már liberális, vajon hihetünk neki? képes egy pártot átformálni? ha megnyerne egy választást nem változna vissza?.


Én liberális vagyok és a régi Vonára soha nem szavaztam volna, DE! most úgylátom hogy Vona egy őszinte ember, és mint ahogy őszintén és meggyőződéssel volt radikális úgy most úgyan azzal az őszinteséggel és meggyőződéssel fordul a liberalizmus felé miután belátta a hibáját és szakított a radikális eszmékkel.

Sokkal őszintébnek gondolom mint orbánt. orbán simán szembe hazudja az egész országot ha az érdeke úgykívánja, orbán egy nímand, egy sunyi alattomos ember.

Ezek tudatában lehet hogy furcsán hangzik egy liberális embertől de fontolgatom hogy Vonára fogok szavazni. És ezzel tapasztalataim szerint nem vagyok egyedül.

2018. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát szerintem annyira megosztó ez a párt mostanában, hogy sokra nem megy a szavazatoddal, mert kormányváltásra így esélytelen. Amúgy szerintem egy igazi liberális soha nem szavazna a Jobbikra, akkor már inkább az LMP-re, úgyhogy annyiban egyet tudok érteni az előttem szólóval, hogy tipikusan az a szavazó lehetsz, aki mindig arra fordul, amerre a szél fúj. Nem bántásból mondom, de úgy tűnik ebben igaza van, még akkor is, ha otrombán fogalmazott.
2018. jan. 30. 10:06
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

#4


Mert eddig nem csuktak le bűnözőket vagy mi van? :D

2018. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%

10:01! A mocskolódásod lepereg rólam úgyhogy arra nem is írok semmit.

Arra hogy egy ember ekkorát változik viszont csak azt tudom mondani hogy nem egy példa van erre, és még mindig jobb az ilyen őszinte ember mint a sunyi alattomos aki nem meri felválalni a változását és sunyi módon a háttérbőé úszít és gyülölködik, gyártja az ellenségeket és vívja a nemlétező ellenséggel az együgyű harcát.

A sunyi rosszakaratú embernél nincs rosszabb, főleg ha az egy ország vezetője.

Mint láthatod én is felválaltam őszintén az elveimet nekem ez nemjelent presztízs veszteséget, és nem hülyézek le senkit nem hazaárulózok, én liberális vagyok ha tetszik neked ha nem akkor is. Ennyi.

2018. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%

Liberális vagyok ha tetszik neked ha nem. Ennyi.

És nem érdekel hogy te mit gondolsz erről. Ennyi.

2018. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!