Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartanak sokan ennyire...

Miért tartanak sokan ennyire a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Már kb. a 10. ismerősöm mondja azt, hogy nem tudja mit gondoljon róluk, mert 5 percenként változik egy témához való hozzászólásuk, de ha még ettől el is tekintenének, nem hiszik el, hogy megváltoztak, mert emlékeznek még tőlük a régi rigmusokra. Szóval kerek-perec megmondták nekem, hogy emiatt nem is fognak rájuk szavazni.

A másik típus, akivel még "találkoztam" a Vona áruló szlogennel jön és azt mondja vagy nem megy el szavazni vagy bosszúból a Viktorékra.

Hogyan lehetne ezeket az embereket meggyőzni? mert nagyon nem úgy néz ki ezalapján, hogy bármiféle kormányváltás is lesz a jövőben.



2018. jan. 30. 07:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%

És még annyit megjegyeznék, hogy pont nem jó dologgal példálozol (úszítás stb.), mert évekkel ezelőtt még Vonagabi is ezt csinálta a zs..ók és a ci..ok irányába..

Szóval ugyanolyan f..s ember, mint orbán!

2018. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Meg is válaszoltad kérdező: "5 percenként változik"! Joggal vetődik fel a kérdés, hogy ha esetleg megnyernék a választást, milyen irányba változnának? Tegnap még EU zászlót égettek, ma meg EU bérek, meg demokrácia? Azért ilyen 360 fokos fordulatot kevés ember gyomra viseli el.
2018. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%
Kutya se tart a jobbiktól, mi Romániából megszavazzuk Viktort.
2018. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
20%
2-es: Volt, Fidesznek hívják. És annyiban jogos a kérdező felvetése, hogy tőlük nem fordultak el, sőt, nőtt a szavazótáboruk. Ez annak köszönhető, hogy Orbán tehetségesebb köpönyegforgató, mint Vona.
2018. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
19. Hát az én környezetemben sokan lemorzsolódtak a néppártosodás miatt. 8-9 emberről tudok és márpedig akikkel én beszéltem megmondták, hogy nem mennek el szavazni vagy pl. volt olyan is, aki képes a viktátorra szavazni, csak azért, hogy a Jobbiknak keresztbe tegyen. Márpedig hiába nyert pár szavazót Vona, ha ez így halad, nagyon úgy néz ki, hogy áprilisban nagyon nagy bajban lesz!
2018. jan. 30. 10:40
 16/30 anonim ***** válasza:
22%
REngeteg a buta ember akik parancsszóra rettegnek a migránsoktól, Sorostól, vagy éppen Vonától.
2018. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
Vona bukott ember. Csak a saját sorsától félhet.
2018. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%
Senki sem tart egy bukott párt bukott vezetőjétől.
2018. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%

Vona 8-9 évvel ezelőtt anti-globalistának és anti-liberalistának tartotta magát. Ha ez őszintén így van, akkor az a baj vele, ha nem, akkor meg az.

Mert én olyan emberre nem fogok szavazni, aki globalizmus ellenes és liberális. Ha meg nem igaz, amit állít magáról, akkor meg szimplán hazudott.

2018. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
28%
Mert te teljesen konzisztens vagy azzal amit 8-9 évvel ezelőtt állítottál/gondoltál magadról? Nem változtál semmiben? Ne legyünk már idióták, a politikusok is emberek, az emberek pedig változnak, változik a személyiségük, a világnézetük, a viselkedésük és a véleményük, aki erre még nem jött rá/ezt nem tudja felfogni, az nincs is olyan szinten, hogy megérje vele vitatkozni.
2018. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!