Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen cikkeket tudtok ajánlan...

Milyen cikkeket tudtok ajánlani, amelyik összefoglalja a fideszes választási törvénymódosításokat? Ha hatástanulmányt is tartalmaz, az az igazi!

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Átrajzolták a körzeteket hogy ne a Budapesti nép döntsön az egész ország sorsa felett. Helyes lépés
2018. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nincs ilyen cikk. Sok cikk van,amelyek különböző nézőpontból mutatják be a visszásságokat. Meg olyanok, amelyek dicsőítik a módosításokat. Az ilyen cikkekben azt olvashatod, a módosítás hatékonyabbá, jobbá, profibbá tette a vonatkozó dolgot. A régi rossz volt, bezzeg most jó lett.


Hogy melyiknek hiszel és miért, az kizárólag tőled függ. Csak annyit kell tudni, ha rosszul választasz, tévedni fogsz és megszívod. De ez senkit nem érdekel.

2018. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Márpedig olvastam valahol ilyen cikket, színvonalas és tárgyilagos is volt, csak már elfelejtettem, hogy hol olvastam és mikori a cikk.
2018. febr. 1. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Hirtelen ezt találtam. Ez azonban egyáltalán nem teljes, nem tér ki pl. arra, hogy egyfordulós lett a választás, és ennek milyen hatásai vannak.

[link]

2018. febr. 2. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!