Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyi botrány után is...

Tényleg ennyi botrány után is a fidesz a legnépszerűbb? Ugye ez nem komoly? Ugye nem ők nyerik a választást?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 14:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

,,Azért már ideje lenne felfogni azt is mi külömbség van a között hogy valaki ide akar jönni és az között aki nem akar ide jönni csak ide akarják rakni."


Azért már ideje lenne felfogni, miszerint elbírálni kellett volna az 1300 menekültet és továbbra se úgy lett volna, hogy Merkel betolat egy IFA-val és lepakol 1300 menekültet róla és azt mondja mostantól ők itt laknak.

2018. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

"Azért már ideje lenne felfogni azt is mi külömbség van a között hogy valaki ide akar jönni és az között aki nem akar ide jönni csak ide akarják rakni."


Senki nem akar ide rakni senkit! Az ÜGYÜKET KELLENE ELBÍRÁLNI!! Nem tudom ezen mit nem lehet felfogni. Egyébként meg az EU-n belül mindenki szabadon mozog. Ha valakit akarata ellenére ide hoznának, bárhová továbbállhatna és tovább is állna.

2018. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%

"Milyen botrányok?


Az ellenzék folyamatosan festi az ördögöket a falra és azt szapulja..."


Aha persze. Gondolom, akkor neked ez sem botrány:


[link]


vagy ez sem:


[link]

2018. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

"Az ÜGYÜKET KELLENE ELBÍRÁLNI!!"

És aztán? Mért öljön a magyar állam időt, pénzt és energiát Merkel levetett migránsaiba azzal, hogy bármit is kezd velük? Engem nem érdekel az ügyük egyébként sem.

2018. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%

"És aztán? Mért öljön a magyar állam időt, pénzt és energiát Merkel levetett migránsaiba azzal, hogy bármit is kezd velük?"


Igazad van, inkább elköltöttünk 22 milliárdot az ezzel kapcsolatos konzultációra, értem.


" Engem nem érdekel az ügyük egyébként sem."


Engem sem. Az országnak ennél csak fontosabb problémái vannak, amikkel senki nem foglalkozik.

2018. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

"Senki nem akar ide rakni senkit! "


Ha igazad van akkor áruld el miért indult eljárás Magyarország,Csehország és Lengyelország ellen?

2018. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg. Komoly. De.
2018. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

#12 "Senki nem akar ide rakni senkit! "


Akkor ez meg mi?


Állandó és automatikus áthelyezési mechanizmus, küszöbérték nélkül:


Annak érdekében, hogy a tagállamokat a szabályok betartására ösztönözzük, a szabályokat megsértő tagállamokra irányuló KÉNYSZERÍTŐ INTÉZKEDÉST határoztunk meg. ... A területükre áthelyezett kérelmezők fogadását megtagadó tagállamok esetében KORLÁTOZZUK AZ UNIÓS FORRÁSOKHOZ VALÓ HOZZÁFÉRÉT, és nem tennék lehetővé számukra, hogy uniós forrásokat használjanak fel olyan kérelmezők visszaküldésére, akiknek elutasították a menedékjog iránti kérelmét.

2018. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Erre mondják


"megszoksz vagy megszöksz"


Nehezen hiszem el, hogy a megint begyűjti a termést, hiszen a ellenzék mindent megtett ennek megakadályozására.

2018. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Az ÜGYÜKET KELLENE ELBÍRÁLNI!! Nem tudom ezen mit nem lehet felfogni."


Most azt akarod mondani, hogy Nyugat Európa, ahová pl. csak Olaszországba naponta érkeznek ezres nagyságrendben, ezt az 1300 ügyet már egyszerűen nem bírja adminisztratíve elbírálni?


Egyebekben bíráljuk el. Kicsit szöszmötölünk rajta, aztán nem egyezünk bele.


De várjál, várjál...Nem úgy volt, hogy Orbán MÁR be is engedte őket. (És ez esetben nyilván el is bírálta valaki.)

2018. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!