Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az Erő és Elszántság most...

Ez az Erő és Elszántság most tényleg valami komoly dolog vagy csak paródia az egész?

Figyelt kérdés

Néhány kérdéssel lejjebb láttam, hogy van ilyen és utánuk néztem.

Találtam pár videót Youtube-on, amiről most nem tudom eldönteni, hogy azok az emberek ott parodizálnak vagy tényleg elmebetegek és komolyan gondolják azt, amiket mondanak.

Ugye csak paródia, mint a Kétfarkúak?



#párt #náci #paródia #fasizmus #Erő és Elszántság
2017. dec. 13. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

A Kétfarkúan nagyon is komolyak - csak érteni kell a szarkazmust...

Ezek a vitézek meg a Jobbik volt szélsőségesei; ők is emberek, ő nekik is kell az önmegvalósítás. Nem veszélyesebbek mint egy hagyományőrző lovas-íjász.

2017. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hagyományőrző lovasíjászok azok csendes bolondok, de ezek már túlmennek azon a kategórián.
2017. dec. 13. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Kínlódásnak nem rossz.Egy vicc,ami soha nem fog elérni semmit.
2017. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan gondolják, de szerencsére befolyásuk nem sok van, így csak vergődni tudnak. Egy közönséges neonáci mozgalom az egész.
2017. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ők lehet, hogy komolyan gondolják magukat, de senki nem vevő rájuk. Egy viccpárt az egész.
2017. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Tulajdonképpen szélsőjobbra és szélsőballra szükség van a parlamentben.

Az ilyen pártok számítanak a legjobb féknek és

ellensúlynak ezért az aktuálkormány jobban átgondolja mit fog csinálni nehogy ilyen pártok teret nyerhessenek

2017. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!