Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a Telenor is Mészáros...

Már a Telenor is Mészáros Lőrinc kezébe kerülhet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


És ez tetszik a Fideszes szavazóknak, hogy már az egész ország az ő kezébe kerül...



2018. jan. 31. 17:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Mészáros Lőrincnek a kezébe akkor kerül a Telenor, amikor piros hó esik lentről fölfelé, mialatt Ferenc pápa az mondja "Hei Hitler"


Tehát, sohanapján-kis-kedden.

2018. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
7%

"Akkor jobb, ha külföldre vándorol és nem az államnál maradna...

Mert ha azt nézzük, a határontúli magyarok is KÜLFÖLDIEK :D

Szóval ha neked az a jó, ha ki megy az országból, akkor oké, hát legyen :D

Neked még mindig jobb, ha az állam a határontúliakat támogatja és nem téged, hogy neked legyen a legjobb? :D

Okoska :D"


Mivel az én látásomat nem homályosítja beteges orbánfóbia, tisztában vagyok vele, hogy részese vagyok jónéhány olyan támogatásnak, aminek korábban nem. Valószínűleg te is, csak kínos lenne elismerned.

2018. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbeesni! Volt már itt olyan, hogy elvették a gazdagembereknek mindenét...Most sincs bebetonozva Mészáros sem. Más kerül hatalomra és leapasztja a tokát a sitten...
2018. febr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!