Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a Telenor is Mészáros...

Már a Telenor is Mészáros Lőrinc kezébe kerülhet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


És ez tetszik a Fideszes szavazóknak, hogy már az egész ország az ő kezébe kerül...



2018. jan. 31. 17:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Ez a nép nem érdemel jobbat, mert hagyja hogy ez történjen.
2018. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
9%

Te elhiszed, hogy nem nagyon érdekel?


Az országnak a Fidesz ebben a pillanatban jobb mint bármely más párt.


Tőlem Mészáros Lőrinc meghízhat, mint a vietnami malac. Nőnek a bérek, aránylag meg lehet élni, 43 leszek idén, volt sokkal rosszabb is, nem mondom, hogy tökéletes, de elviselhető.


Máskor is híztak az oligarchák, nem csak most.

2018. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Ha neked az is jó és mindegy, hogy Orbán megszűntethetné a nyugdíjkorhatárt és jó neked az is, hogy nyugdíjasokat, időseket dolgoztat halálra, akkor benned is nagyon nagy baj van...

Ha neked jó a diktatúra, az önkényuralom, akkor maradj itt és szívd meg a levét!

De hogy elhúzok innen, ha a Fidesz nyer, az hétszentség!

2018. jan. 31. 17:39
 4/33 anonim ***** válasza:
15%

inkáb legyen a jóságós földesúram kezébe mint a sóróséba...



bocsánat, nem megy ez nekem

2018. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
2-es! Lehet hogy neked jobb a Fidesz, de az országnak a lehető legrosszabb. De a Fidesz hívőket ez nem érdekli, csak a saját jólétük.
2018. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
37%

"43 leszek idén"


Én ebben nem vagyok biztos.

2018. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
12%
Ha te azért vagy képes elhúzni, mert egy telefontársaság tulajdost vált, akkor inkább menj is, ilyen hisztis emberek inkább rontsák máshol a levegőt.:) És igen, minél több cég van hazai kézben, az annál jobb. Ugyanis akkor a profit nem folyik ki automatikusan külföldre. Amúgy a Konzum tőzsdén jegyzett cég, szóval akár te is a tulajdonosa lehetsz.
2018. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem csak azért húzok el innen...

Hanem azért is, mert nem akarok egy olyan elnyomó, zsarnok, cinikus, korrupt, maffia rendszerben élni, ahol lassan az egész ország Mészáros kezébe kerül, ahol minden Orbán irányítása alatt fog állni, nem leszek a rabszolgája!!!

Ha nektek ez a legjobb rendszer, ahol az Európai cégeket sorra kiűzte orbán és orosz, kínai nagyvállalatok lesznek hazánkban, akkor csak legyen...

Megjárod még, az biztos!

Majd megtudod, mégsem volt jó választás Orbánra szavazni!

2018. jan. 31. 17:53
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

"Ha neked jó a diktatúra, az önkényuralom, akkor maradj itt és szívd meg a levét!"


Ismétlem, közel nem tökéletes a rendszer, nem is szavaztam soha a Fideszre, Jobbikos voltam, de én itt diktatúrából és önkényuralomból semmit nem érzek - nekem még vannak emlékeim a "puha diktatúrából" is.


"De hogy elhúzok innen, ha a Fidesz nyer, az hétszentség!"


Ki tart vissza? Most mit tegyünk? Választások lesznek, dönt a többség - már aki szavaz.

2018. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
20%

"Én ebben nem vagyok biztos."


Jó, igaz, hogy csak Novemberben töltöm be, de csak megérem.

2018. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!