Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a Jobbik álláspontja a...

Mi a Jobbik álláspontja a fegyvertartásról?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Mindegy csak hatalomra kerüljön I. Vóna Ha Esze Vóna.
2018. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Regen szerintem benne lett volna, ma már nem hiszem
2018. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 árokpart ***** válasza:
43%
Ha netán kormányra kerül, nagyon szeretném ha 38-as kaliberig engedélyezné a könnyített tartási engedély megszerzését ,otthoni hobby céllövészet szempontjából. Melléképületben ami nincsen rendeltetésre életvitelszerűen használva , simán biztonságosan használható lenne. Torkolati ereje, illetve becsapódási sebessége álltal kb. 1 műanyag üveget törne szét, illetve mögötte kb. 6 db hungarocell lapot lyukasztana ki majd szépen belefúródna a falba, illetve a falnak nagyon az elejébe. Most a 38-as amiről írtam az ennél kisebbek még ennyire sem veszélyesek. Nem egy 44-es vagy 45-ös Magnumot szeretne szerintem senki, csak annyit, hogy az airsofton és a légpuskán kívűl kipróbálhassunk lőporral működő darabokat is.
2018. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan versenyszerű távlövészet érdekelne, esetleg erre alkalmas pályák építése.
2018. febr. 5. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma, ha versenyszerűen szeretnél lőni, ezt ma is megteheted. Elmész egy egyesülethez aláírsz két papírt, a kezedbe nyomnak egy fegyvert és lőhetsz... hosszútávú precíziós lövészetre ott van pl az 5fegyver kupa sport egyesülete, bár tény, hogy sok ilyen pálya nincs. Katonai gyakorlótéren szokott lenni pár verseny egy évben, akár 1600 méteres távval is, bár elsőre szerintme a kispuskának is örülnél.


Árokpart, céllövészetre most is egész könnyen tarthatsz fegyvert és ha lőttél volna már, szerintem nem akarnál otthon lövöldözni 38- as kaliberig... ez rendben is van, hogy csak lőtéren lőhetsz! Szerintme te sem örülnél, ha lövöldözhetne a szomszédod 150-160 decibel hangerővel, ráadásul a gurulatokról ne is beszéljünk. Az a fal hidd el elég hamar lyukas lenne...

2018. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!