Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék mit szól ahhoz,...

Az ellenzék mit szól ahhoz, hogy rövid időn belül MÁSODSZOR végzik ki Orbánt?

Figyelt kérdés

Először Konrád György jósolt neki főbelövést, most Simon József MSZP-s már vizualizálta is...


[link]


Az "antiszemita" Soros plakát fényében várom a válaszokat az ilyesmire érzékeny balliberális válaszolóktól...



2018. febr. 2. 16:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Reménytelennek tűnik a helyzet. Ha ez a mocskolódó kampány bejön a népnek, ha a nép, elhiszi ezt a nem igaz soros plakátot, akkor teljesen reménytelen az egész! :(


Rettentő módon elvagyok keseredve. Most vagy m1et néznek, vagy nem olvasnak netet, de nem értem, hogy hihetnek a fidesznek?

2018. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Az ember elismeri, hogy előfordul egy megzakkant öreg filozófus, meg hogy lehet egy gyökér politikus, de NAGYON várnám a liberális demokratákba mélyen beleépült erkölcsi tartást, ami az azonnali elhatárolódásban fejeződik ki.


Várok....


Várok...


Várok...


Várok...


Hmmm...

2018. febr. 2. 16:34
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
Liberális demokrata vagyok. Azonnal elhatárolódom egy érdektelen párt másik városbeli szervezetének elnökségi tagjától, akiről soha nem hallottam eddig. Az elhatárolódás talán rossz szó arra, amihez eleve semmi közöm. De a lényeg, hogy ezt nem kellett volna, mert ízléstelen és kontraproduktív. Nem Orbán személye a lényeg, hanem a politikája.
2018. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm...


Ez eddig : 1

2018. febr. 2. 17:03
 5/28 anonim ***** válasza:

"Kövér László, a Fidesz ügyvezető alelnöke 2002. március 14-én ezt mondta Szombathelyen: „Szóval egy pillanatra fogadjuk el azt, hogy csak ennyire vagyunk képesek. Hogy egy képesség nélküli, alkalmatlan, tehetségtelen néppé lettünk az elmúlt néhány évtizedben. Csak én erre azt mondom, hölgyeim és uraim, hogy így viszont nem érdemes élni. Tehát hogyha így gondoljuk, akkor menjünk le a pincébe, keressünk egy jó erős kötelet meg egy viszonylag erős gerendát és szöget, és kössük fel magunkat. Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni, évek óta ezt próbálják sulykolni az önök fejébe, hogy legalább járjanak elöl jó példával. És ha ők már mind végeztek, akkor mi meg mégiscsak gondolkodjunk el azon, hátha nélkülük többre mennénk.”

Szoval mi már csaknem 15 éve várunk, várunk, .........

várunk

Szoval miröl beszélsz????

2018. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#5


Kövér csak ajánlotta a kötelet...

Konrád meg Simon már a végrehajtást vizionálják...

2018. febr. 2. 17:22
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

Az ellenzék kezd megőrűlni. Orbánfóbiások voltak csak eddig, de mot már az a kevés megmaradt elmélyük is elmegy, ami a szabadkőműves agymosás után maradt.


Tehetetlenek a szocik, klón liberálisok : csináltak új formációkat az szdsz bukása után, de nem tudnak fogást találni a jobboldalon. Folyton az állítólagos korrupcióval jönnek, de bizonyítani nem lehet, meg aztán ők sokkal többet loptak. Az ország egyre jobban fejlődik. Ezt az emberek a közvéleménykutatások szerint egyre jobban látják. Mindenféle agymosással sem tudják már az embereket behülyítani, miküzben folyamatosan erősödik nem meglepően a Fidesz.


Nem csodálom, hogy elborul az elmélyük...

2018. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
#7! "Nem csodálom, hogy elborul az elmélyük..." Igen! " az elmélyük..."
2018. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megakadályozni, ha valaki főbe akarja lőni magát. Ebből nem kell semmilyen következtetést levonni.
2018. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Kis hazánkban, egyre magasabban szárnyal a politikai élet színvonala. Kár, hogy a bányászbéka segge, egy "kicsit" magasabban.
2018. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!