Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne ezen rövid idő alatt felnyitni az emberek szemét?

Figyelt kérdés

1. Hogy lehetne azokat meggyőzni, akik látják, hogy mit tesz a kormány, de inkább nem vesznek róla tudomást és rájuk szavaznak, mert így szokták meg, vagy családi "hagyománnyá" vált, stb.


2. Hogy lehetne azoknak a tudomására hozni, hogy mit tesz a kormány, akik nem szembesülnek vele, mert nem adottak a körülmények?


3. Hogy lehetne azokat meggyőzni, hogy elmenjenek szavazni, akik annak ellenére, hogy látják, hogy nincsenek rendben a dolgok, mégse mennek mert "felesleges, az én szavazatom nem változtat semmin se"


4. Hogyan lehetne azokat meggyőzni, akik azt mondják, hogy "nincs jobb"?


nyugodtan kibővíthetitek a kategóriákat, ha valakinek még eszébe jut egy 5-ös 6-os



2018. jan. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%

úgy hogy alakítasz egy pártot bukott politikusok bevonása nélkül egy elfogadható programmal amit hangoztatnátok de a programot hangoztasd nem pedig olyat hogy Fityisz így úgy hanem a sajátoddal törődj. Megoldásokat javasolva problémákra nem csak a problémák sikoltozását hangoztatva.


Ilyen kevés idő alatt kormányt bár nem váltanál vele de bejutnál a parlamentbe és 4 év múlva ha hűek tudnátok maradni saját magatokhoz akár kormányra is kerülnél vele

2018. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, ha létezne ilyen csodamódszer, a hatalmi elitből már csak 2-3 díszpéldány maradt volna úgy 500-1000 éves börtönbüntetésekre ítélve, a többit lámpavasakon himbálná a jeges januári szél.
2018. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%

Egy megfelelő alternatívával?


Azt hiszem az sokat segítene.


Mert ez a jelenlegi felhozatal ami nagyobb esélyes a politikai életben az nem éppen bizalomgerjesztő.

2018. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A jó édes ***** válasza:
34%

Szerintem csináljunk egy rettegés generátort ellenzéki megmondóemberek felejthetetlen szövegeiből és ha érvelni kell a kormány ellen, akkor húzzunk elő ebből egyet, hátha az emberek végre ráébrednek a rémtettekre.

Ja, ilyen már van. [link]

2018. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért az emberek nagyrésze nem birka és látja mi történik. A nagyobb probléma az hogy hiányzik egy meggyőző alternatíva. Egy olyan BÁRKI akire tényleg tiszta szível azt tudod mondani hogy "Na majd ezek!". Egyszerűen NINCS ILYEN, SE PÁRT, SE ELNÖKJELÖLT.
2018. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
51%

Aki nem talál alternatívát, az nem is akar!

Minden pártnak van nyilvános programja, kivéve a Fideszt és a KDNP-t!

Furcsa ugye, hogy mégis ezeket akarják győztesnek beállítani?

2018. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
33%

6.


Erre ment ki az egész.

2018. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
11%

Sehogy. Nem lehet őket meggyőzni, de szerintem nem is kell.

Miért kellene? Mindenki legyen szabadon hülye, ha akar, legalábbis szerintem.

2018. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%
#9, az stimmel, csakhogy az ő döntésüket szívja meg a gondolkodni tudó és akaró értelmes réteg is.
2018. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%

Mi van azokkal, akik szerint jó úton jár a jelenlegi kormány? Azokat erőszakkal győznéd meg? Akik szerint meg nincs jobb, azok szavazzanak a szerintük rosszabbra? De miért? Mert te azt mondtad? :-)


A demokrácia egyik alapelve, hogy szabadon döntheti el mindenki, hogy mit tesz. Az is döntés, ha nem szavaz, és az is, ha fideszre szavaz, és az is, ha más pártra szavaz.

Én pl lehet, hogy nem megyek el szavazni, és ebben nem befolyásolhat senkinek a hisztije.

2018. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!