Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora esélyt láttok arra,...

Mekkora esélyt láttok arra, hogy a Fidesz aljasságai most már annyira fellázítják az embereket, hogy igenis elmennek szavazni áprilisban és magas lesz a részvételi arány?

Figyelt kérdés
2002-ben is az volt a vesztük.
2018. febr. 2. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

A Fidesz egy szekta.

Szerinted mennyire távolodnak el tőlük a híveik?

2018. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A "Fidesz aljasságai" nem lázítanak fel elég sok embert, akik nem fellázodottan nem mennének, fellázadottan viszont elmennek szavazni, és a Fidesz emiatt elbukna. Úgyhogy az esély 0-hoz közeli.
2018. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

2002 - ben volt erős ellenzék. Volt erős MSZP, SzDSz.


Lehetett tudni: vagy a Fidesz nyer, vagy egy MSZP + SzDSz koalíció. Ma nincs ilyen párosítás, nincs párt aki felérne odáig, max. ha a teljes ellenzéki spektrum felvonul, de az ugyan mire lenne jó? Az egy működőképes koalíció lenne?

2018. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A Fideszt csak akkor lehet leváltani, ha az MSZP és a DK végre felosztja magát (ez lenne az első felelősségteljes cselekedetük az egész létezésük során) és átadnák a helyet az új, komcsi örökségtől elszakadt pártoknak. A fidesz leváltásának a legnagyobb hátráltatója pont az MSZP és a DK...
2018. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
álmodik a nyomor mi?:D
2018. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A fidesz leváltásának a legnagyobb hátráltatója pont az MSZP és a DK szavazói.


Tessék, kijavítottam neked.

2018. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat. Arra talan eleg lehet, hogy ne legyen meg a 2/3.
2018. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy az ellenzék megítélése mivel lett jobb, mint tavaly áprilisban?

A "komoly esélyes" Jobbik gyakorlatilag nincs sehol, az elmúlt idők eseményei azt bizonyították, hogy az ellenzék támogatottsága nulla.

A sok gyalázkodás arra volt jó, hogy a Fidesz tábor egyre jobban összezár, az ellenzék egyre jobban hiteltelenedik, nevetségessé válik, szétesik.

Tényleg nem értem ezt a hurráoptimizmust és az ennek jegyében születő abszurd kérdéseket.

2019. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!