Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik vagy LMP?

Jobbik vagy LMP?

Figyelt kérdés

Az áprilisi választásokon semmiképp nem szeretnék a Fideszre szavazni. Az LMP szimpatikus nekem. Azonban nem akarom h "elvesszen" a szavazatom egy olyan pártra, amelyik valószínűleg úgyse váltja le a Fideszt....

Ezért gondolkodom, h "taktikából" inkábba Jobbikra kellene szavazni, mert az erősebb....


Van, aki még hasonlóan gondolkodik?


Vagy aki nem, az mit javasol?


Egyáltalán, kire érdemes, aki nem a Fidesz?....


Köszi



2018. febr. 2. 19:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
Én arra a pártra fogok szavazni amelyik szerintem nyerni fog.
2018. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

Jobbik.


Az LMP nekem addig volt szimpatikus, amíg Schiffer vezette.

2018. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
EGYÉNIBEN arra szavazz, aki a legesélyesebb a Fidesz ellen. Ez legtöbb helyen a jobbikos jelölt.
2018. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
28%

LMP 5 %, Jobbik 10 %.


Marha nagy dilemma lehet, melyik vesztesre szavazz.

2018. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

LMP

Leváltani idén egyik sem fogja, úgyhogy csakis kizárólag hosszútávon érdemes gondolkodni. Arra pedig egyértelműen az LMP optimális, nem váltogat arcot egyik pillanatról a másikra, és miután az MSZP meghal, előbb fogja berántani a baloldai szavazókat, mint a Jobbik.

2018. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Elég szomorú, meg gáz, hogy itt sokan az alapján fog szavazni, hogy ki fog nyerni, meg ki az erősebb.... ezért a gondolkodás miatt nincs ma Magyarországon vita az oktatás vagy az eü-ről vagy más fontosabb problémákról...mert az egyszerű szavazót nem érdekli ez csak egy szám a lényeg, hogy erős legyen, az ilyen emberek miatt mondta a Fidesz 14-ben, hogy “folytajuk” és nem csinált párt programot. Elég gáz igy gondolkozni.
2018. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
51%

Én amondó vagyok, hogy Jobbik.

Vona Gábor népszerűsége bár megcsappant az utóbbi időben - köszönhetően a kormány által kreált hazugságoknak - még mindig Ő a legalkalmasabb személy arra, hogy Magyarországot kivezesse a jelenlegi kilátástalan helyzetből.

Szerintem Ő lehet a magyar emberek utolsó reménye, bízom a személyében, megérdemel Ő és a pártja egy esélyt.

2018. febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%

Erre a gagyi, lúzer ellenzékre nem érdemes szavazni.


Aki a győztesek közé akar tartozni, az a Fideszt támogatja.

2018. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
33%
EGYÉNIBEN A JOBBIKNAK KB SEMMI ESELYE. Elveszett szavazat. 2014-ben egy db egyénit sem nyertek és tényleg jó indulatú vagyok, ha azt mondom, kb 10 egyéni körzet lehet az övék. De igazából én ezt a számot 3-5-re tartom reálisan. Aki nem nyer legalább 70-80 egyénit, annak kb nulla esélye van kormányt váltani. Ezért nem igaz Vonától sem, amit állít.
2018. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Jobbik a legesélyesebb.
2018. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!