Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek akik jobbikra fognak...

Melegek akik jobbikra fognak szavazni jelentkezzetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se meleg

se jobbikos,csak kiváncsi.A kérdőjelet kényszerből tettem ki.



2018. febr. 2. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Már nem annyira szélsőségesen melegellenes a jobbik,mint régen,de én ettől függetlenül sem szavaznék rájuk.


LMP-re szavazok.

2018. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem fognak jelentkezni, mert nem léteznek
2018. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én meleg vagyok, 22 éves, és a Jobbikra fogok szavazni. Sokat változott a Jobbik és maga Vona is "felnőtt" a feladathoz az évek alatt, hogy elfogadóbb legyen. Egyébként is, szerintem nem a politika a legfőbb dolog, ami a melegek elfogadottságát befolyásolja. Emellett az a párt aki azzal akarja lejáratni Vonát, hogy meleg vagy biszex nem hiszem, hogy sokat törődne a melegek helyzetével. Én nem szeretnék diktatúrában élni, így valószínűleg a jobbikra fogok szavazni, de biztosan nem a Fidszre.
2018. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt egy meleg ismerősöm, aki keményen jobbikos volt, mert hitt a trianoni revízióban és minden ilyen lehetetlenségben. Sosem értettem, hogy tud egy ember ennyire maga ellen szavazni.
2018. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Négyesnek üzenem,hogy nézze meg a hitetlen c. Ryan Gosling filmet!
2018. febr. 3. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Az én meleg ismerőseim nem hiszik el, hogy a Jobbiknak ez az igazi arca. Mivel évekkel ezelőtt ennek szöges ellentétét kommunikálták. Nem hiteles sem a Jobbik, sem a Fidesz. Napraforgó mindkettő
2018. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az új, néppártosodott Jobbik arca.


Természetesen, kínos azt mondani a Jobbiknak, hogy nem bánja a melegek szavazatait, külön közleményt kell kiadni, hogy ez nincs így.


Ezután szerintem baromira megalázza magát az a meleg, aki a Jobbikra szavaz.


"Ami engem illet: nem támogatom a homoszexuálisok házasságkötését, de a már sajnos törvénybe foglalt, bejegyzett élettársi viszonyuk regisztrálását sem, gyerekek örökbefogadását is ellenzem esetükben. Betiltanám a provokatív, tömeges garázdaságot megvalósító Pride-ot, sőt az efféle homoszexuális propagandát kitiltanám a fővárosi önkormányzat tulajdonában álló mozikból is, ahol évről évre helyet kapnak szintén a Fidesz jóvoltából. A magyarság felemelkedésének biztosítását abban látom, ha férfiak és nők szabad elhatározásán alapuló házasságokba születnek gyermekek. A magyarság legnagyobb problémája jelenleg a katasztrofális demográfiai helyzet, ezért sem szabad semmi olyat népszerűsíteni, ami ezt súlyosbítja.”


Ami pedig engem illet, melegként soha nem szavaznék a Jobbikra, de a mostani Fideszre sem.

2018. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
7-es válaszolóhoz csak annyit fűznék, hozzá, hogy egyébként ez a kijelentés most volt októberben, szóval mégcsak nem is arról beszélünk, hogy régen mit gondoltak, mert elég egyértelmű, hogy ez most sem változott. Szóval én se szavaznék a jobbikra melegként, mert mégha mindenféléket ígérnének se tudnám elhinni.
2018. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Jobbikra szavazom, ha egyáltalán még lesz, amúgy LMP biztos hogy nem vagy itthon makadok.
2018. febr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!