Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik vagy a baloldal fog...

A Jobbik vagy a baloldal fog több egyénit megnyerni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez megjósolhatatlan. Budapesten és Szegeden "illene" tarolnia a baloldalnak úgy mint 4 éve, de nem tudom hogy áll most a koordinált jelöltállítás (őszintén szólva elvesztettem a fonalat). Mert ha egymás ellen indítanak jelölteket úgy nehéz lesz ugyebár...

A Jobbiknak meg meglátjuk mennyit sikerül. Szerintem ha ugyanannyi kerületet húznak be mint a baloldal azt már önmagában sikertörténetként könyvelik majd el.

2018. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy roppant jó kérdés, mivel most nagyon nagy esély van arra, hogy mint a bal, mint a Jobbik vissza lépteti jelöltjét egyes helyeken, így hatalmas kérdés, hogy ki nyer így többet. Ha saccolnom kellene, azt mondanám, hogy a baloldal Budapest miatt.
2018. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a baloldal,a fővárosban több helyet is szereznek majd.Jobbik szerintem egyéniben nem szerez mandátumot.
2018. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A balosok elkezdtek visszalépni egymás javára, én rájuk tippelek.
2018. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol a Fidesz fog tarolni.
2018. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztm a baloldal, a Jobbik 5-10egyeninek már örülhet. 2014-ben 10 egyéni körül volt bálnák, Jobbiknak egy sem
2018. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából az sejthető, hogy a Jobbik egyéniben nem nyer, a baloldal - majd meglátjuk, vannak esélyei több helyen.
2018. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jobbik 10-15 körzetet biztos, a baloldal ugyanennyit, Fletó és a bolsilibsik semmit nem nyernek.
2018. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!