Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet bejelentést tenni a...

Hol lehet bejelentést tenni a Diákhitel Zrt. Ellen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 23:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Milyen bejelentést szeretnél tenni?
2018. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Mi végre?
2018. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az ő hanyagságukból nem tudtam befizetni egy darabig, amíg a kamat közben gyűlt.
2018. febr. 2. 23:53
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

"Az ő hanyagságukból nem tudtam befizetni egy darabig"

Ezt kifejtenéd?

2018. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Talán kezdjük azzal, hogy a diákhiteldirekten a regisztráció alatt, ha valaki meg akarja nézni, hova is regisztrál és mik a feltételek...


További információkat talál a Diákhitel Direkt szolgáltatásról itt!


... az "itt"-re kattintva ez jelenik meg:


Error: 404 - A kategória nem található.

404-es hiba!


Az oldal feltehetőleg a következők miatt nem tekinthető meg:


Lejárt könyvjelző/kedvenc.

A keresőmotornak lejárt bejegyzése van erről a webhelyről.

Elgépelt cím.

Nincs hozzáférés ehhez az oldalhoz.

A kért erőforrás nem található.

Hiba történt a kérés feldolgozása közben.


Ez a hiba legalább egy éve fennáll, mert akkor próbáltam először. Azóta (kb. fél éve) jeleztem feléjük, de nem tettek semmit. Ez határozottan gátolja, hogy az ember ott regisztráljon és törlesszen, a kamat így csak gyűlik. Persze lehet mondani, hogy máshogy is lehet törleszteni, de a banki átutalásért levonnak, csekket meg van lehet kérni, vagy nem. Ez lenne a legolcsóbb, legkevésbé bonyolult... ha működne. Talán érthető, hogy nem akar oda regisztrálni az ember, ahova nem tudja elolvasni a feltételeket.


Most megint megnyitottam az oldalt próbaként, és rákattintottam valamire. A vissza gomb nem működik. Egy weboldalt nem így kell megcsinálni, ez csak arra jó, hogy hátráltassa azt, aki vissza akarja fizetni a tartozását.


Más dolgokról ne is beszéljünk, nem itt akarom leírni az egészet, ami miatt bejelentést akarok tenni.

2018. febr. 3. 01:15
 6/34 A kérdező kommentje:

Kicsit furcsa, hogy nem a kérdésre válaszol senki. Nem az a kérdés, hogy én miért akarok bejelentést tenni, hanem én szeretnék kérdezni: Ezt hol tehetem meg?

És miért kéne itt az oldalon bármit kifejtenem?

2018. febr. 3. 01:18
 7/34 A jó édes ***** válasza:
95%
MNB a felügyelet, de el fognak hajtani a csudába, hogy beszéld meg a diákhitelesekkel.
2018. febr. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Pénzügyi fogyasztóvédelem, és az az MNB.
2018. febr. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Itt az üztetszabályzat. Benne 53-szor ott van a direkt szó, tehát ennyit írnak a szolgáltatásról.


Egy perc volt megtalálni.

2018. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Próbáltál már más böngészőt használni?
2018. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!