Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet bejelentést tenni a...

Hol lehet bejelentést tenni a Diákhitel Zrt. Ellen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 23:47
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

És van olyan ember, akinek mondjuk kevés a türelme, és miután látja a bénán megcsinált oldalt, hagyja a fenébe, és legközelebb újra megpróbálja. Ez idő alatt is kamatozik a tartozás. Természetesen ezért is teljes mértékben az a bizonyos felhasználó a hibás, mert miért is ne. Ez a hanyagság véletlenül pont úgy van megcsinálva, hogy az járhasson rosszabbul, aki tartozik. És igen, ilyen szőrszálhasogató, kötözködő vagyok. Jogos az elvárás, ha elvárják, hogy sokat fizessek nekik, én is elvárom, hogy ezt a lehető legnagyobb mértékben segítsék, és ne gátolják.


Valaki kérdezte: Igen, több böngészővel is próbáltam, pontosan kettővel. De eleve a link rossz, ez nem böngészőfüggő. Ha valami webes alkalmazást nem támogatná az egyik böngésző, akkor lehetne a böngésző hibája.

2018. febr. 4. 17:51
 22/34 anonim ***** válasza:
90%
:))) Jó, hát megértem, hogy szégyelled, hogy béna vagy, de az életben ennél ezerszer komolyabb feladatokat kell majd megoldanod...
2018. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

A honlap béna. Sajnálom, hogy ezt senki nem képes felfogni. Mint írtam, én már kifizettem a diákhitelem. És mint írtam, jeleztem a problémát nekik, de azóta se csinálták meg.

De én vagyok béna. Bravó!

2018. febr. 4. 19:04
 24/34 A kérdező kommentje:
Oldottam már meg ezerszer komolyabb feladatokat is. De ezt nem hiszem, hogy itt bárki is elhiszi, de az nem az én problémám.
2018. febr. 4. 19:05
 25/34 A kérdező kommentje:
Szóljatok még az ügyfélkapu csapatának is, hogy helyezzenek el hibás linkeket az oldalra, mert az úgy a király, és a felhasználó hibája lesz. Hátha mindenki fordítva értelmez mindent, és ebbe az irányba sikerül terelni a világ folyását, az nagyon cool lenne, és sokkal jobb lenne úgy.
2018. febr. 4. 19:11
 26/34 anonim ***** válasza:
A diakhitelt internet nélkül is lehet intézni. Te csak kötekedni akartal, de megoldani a problémád nem.
2018. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Harmadszor írom le, hogy a problémám meg van oldva már régen. Ettől még nem szeretem őket. Azt is leírtam már, hogy a webes módszerrel lehet úgy fizetni a hitelt, hogy ne vonjanak le kezelési költséget (olyan, mintha neten vásárolnál). Mert pl. bankkártyás utalásnál levonnak, és százezres nagyságrendű tételeknél ez sem elhanyagolandó. Ezen a két fizetési módon kívül más fizetési módról nem tudok. Ezért akartam ezzel a módszerrel befizetni mindenképpen.


Volt egy elmaradásom, nem az én hibámból, nem is az övékből, ebbe most ne menjünk bele.


Kérdezzetek még nyugodtan, ha van kérdés. De nem értem, minek kell ezt feszegetni. Bénán van megcsinálva az oldaluk, amit akkor sem javítottak ki, amikor jeleztem nekik a problémát. De ez senkit ne zavarjon, ők a királyok, és így kell csinálni, a gond meg velem van.

2018. febr. 5. 16:47
 28/34 anonim ***** válasza:

Te itt a válaszadókkal kötekedsz, mert senki nem gondolja úgy, ahogy te.

Érdekes, hogy állítólag a problémád meg van oldva és minden jó, mégis annyira zavar a válaszom, hogy még privátban is képes vagy kérdőre vonni.

2018. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét a hozzászólásod, melyben válaszoltál a "Hol lehet bejelentést tenni a Diákhitel Zrt. Ellen?" kérdésemre. (Vagy nem is erre a kérdésre válaszoltál már megint? De a hiba bennem van persze.) Ahelyett, hogy a privát üzenetemre válaszoltál volna, ide jössz lerongálni mások előtt, most ez mi? Fújtok rám ezerrel, de érvelni senki nem tud.


Észérvek: miért nem fontos megcsinálni egy honlapot rendesen, hogy ne az ügyfélnek kelljen keresgélni az után, amire rossz link mutat? Ebben miért is én vagyok a hibás? Várom az érveket!


Igen, vállalom, küldtem privát üzenetet néhány válaszolónak, remélve, elmagyarázzák a nagy kiakadásukat, de nem kaptam választ. Nem küldtem senkit privát üzenetben melegebb éghajlatra, nyugodtan idemásolhatjátok a privát üzeneteket is, ha attól boldogabbak lesztek, de inkább mást már magyarázzátok meg észérvekkel ezt, mert nem értem!

2018. febr. 9. 16:01
 30/34 A kérdező kommentje:

Jól van, úgy alakult, rajtam kívülálló okok miatt, hogy a család rávett, hogy vegyem fel a diákhitelt, pedig nem akartam. Mondták, majd visszafizetik. Belementem. Aztán nem hogy nem fizették vissza, összegyűlt egy rakat kamat, amit ráadásul el is titkoltak előlem, pár évvel később derült ki. Nem akartam, hogy ez tovább gyűljön, így összeszedtem, amit csak tudtam, hogy visszafizessem. Közben mellesleg pszichológiai kezelés alatt is álltam, mert bőven volt ezer gondom. Nagy nehezen kiderült, hogy lehet a diákhiteldirekten keresztül is befizetni, úgy, hogy nem vonnak le érte. Mivel más dolgok miatt is az őrület határán voltam, a rosszul működő linktől majdnem kidobtam a gépet az ablakon és hagytam inkább a fenébe.

Szóval csak meg kellett volna azt a k*** linket csinálni, jogos elvárás. Senkitől nem várható el, hogy hiperkiegyensúlyozott állapotban legyek, hogy a baromságaikat áthidaljam.

Most remélem, rohadt boldog mindenki, és csámcsoghattok a szerencsétlenségemen, hajrá! A kérdéshez érkező válaszokat már nem fogom olvasni, nyugodtan tombolhattok, hogy milyen hüyle vagyok, váljék egészségetekre! Isten óvjon meg a gyakorikérdések segítőkész válaszolóitól!

2018. febr. 9. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!