Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet bejelentést tenni a...

Hol lehet bejelentést tenni a Diákhitel Zrt. Ellen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 23:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ja, és még leírom, mielőtt ti írnátok le, hogy erről nem a diákhitel maffia tehet. De azt a kva linket rohadt nehéz lett volna megcsinálni, de az is az én hibám.
2018. febr. 9. 16:12
 32/34 anonim ***** válasza:

"rajtam kívülálló okok miatt, hogy a család rávett, hogy vegyem fel a diákhitelt, pedig nem akartam."

Ha én nem akarok valamit akkor a Jóisten se vesz rá.


"Mondták, majd visszafizetik. Belementem."

Kölcsön adtál papír nélkül.


"Aztán nem hogy nem fizették vissza, összegyűlt egy rakat kamat,"

Te elolvastad a hitelszerződést? Aláírtad?

Akkor mit vártál? Mannát?

A családod olyan amilyen, da a balek te vagy! Hiába hőbörögsz, nincs igazad!


amit ráadásul el is titkoltak előlem, pár évvel később derült

2018. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Tanulság: Privát üzenetben se írj olyat, amit mások előtt nem vállalnál.

Másik tanulság: Az élet ilyen, nem raknak mindent a segged alá. Neked kell utána nézni, kérdezni mindennek ami érdekel, ha lusta vagy hozzá így jártál, te gondod, senki mást nem érdekel.

Ha személyesen kötsz szerződést sem fognak ellenőrizni, hogy te elolvastad-e vagy nem, sőt digitális eszközön való szerződés kötésnél vab, hogy csak átmásolják az aláírásod és még csak nem is látod amit aláírsz.

Biztos megérte annyit tanulni, ha ennyi probléma megoldó képességed sincs. Szomorú, hogy ilyen emberek bent tudnak maradni felsőoktatásban.

2018. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Uhh,ez durva,hogy valaki ennyire életképtelen legyen!

A diákhitel weboldala remekül működik,1 éve fizetem a weboldalon(tehát ingyen) minden hónapban a legkisebb probléma nélkül a hitelt.E-mailben is gyorsan válaszolnak,de tényleg minden ott van a weboldalon,csak keresni kell.Ez fájt!

2018. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!