Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz következménye szerintetek...

Lesz következménye szerintetek, hogy ma Kövér László beismerte, hogy a választókerületeket a Fidesznek alakították ki?

Figyelt kérdés
Zártkörű beszélgetésen ismerte el Kövér László, az Országgyűlés elnöke és a Fidesz választmányi elnöke, hogy a választókerületek 2/3-os újraszabásakor azon voltak, hogy "az ellenzék ne rúghasson labdába".
2018. febr. 3. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az országban semminek sincs következménye, amit a Fidesz csinál, annyira elvakultak a szektás szavazói.
2018. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Forrás erről?


Amúgy meg mivel ők voltak hatalmon és ők szavazták meg így azért nem olyan nagy csoda, hogy volt beleszólásuk.


Ember nem furcsa hogy 2006-os egyéni körzetek részeredményeit kell idézzék az ezzel foglalkozó "oknyomozó" riporterek? Eléggé lejárt lemez ez már. 8 év alatt illett volna már átszervezze magát a az ellenzék de lassan ott tartunk, hogy már a teljes lakosság körében is simán megvan az 50%-a a Fidesznek.

2018. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

# 2


[link]


Hangfelvételen mondja el saját maga.

2018. febr. 3. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

14:54: tessék, itt a forrás: [link]

Külön vicces, mikor a 90-es körzetekről beszél. Akkor nem az MDF volt hatalmon?

2018. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, Amerikában nyíltan ezt csinálják már jó ideje.
2018. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#4 az MDF 90-ben megnyeri a választásokat és utána lefekteti a választási törvényeket ami alapján pár hónappal azelőtt megválasztották őket?


89-ben még az előző rendszerben szavazták meg azt a választási rendszert amit az MDF megnyert, ez maradt is 2012-ig (abból ítélve, hogy 94-ben egyből visszajött az MSZP 25%-al elnyerték a parlamenti székek több mint felét elég jó esélye van, hogy a saját érdekeiket is figyelembe vették amikor megszavazták a 90-es választási törvényt)

2018. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy bölcs ember már a 2000-es évek elején (2002 után) megmondott két dolgot a fidesszel kapcsolatban.

Egyik hogy azért kaparnak a hatalomért hogy minél több vagyonuk legyen (akkor nem hittem el mert azt gondoltam hogy jobbak mint a szocik).

A másik hogy ha egyszer a fidesz újra választásokat nyer akkor nem fogják többé elengedni a hatalmat és bebetonozzák magukat (ezt se gondoltam volna akkoriben).

Annak a bölcs embernek így utólag igaza volt mindenben.

A bebetonozással egyetértek csak azt egy mély tó fenekén kellene elvégezni :)))

2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Kezdem azt érezni, hogy Kövér csak azért létezik a Fideszben, hogy lejárassa a pártját és ezzel fenntartsa a demokrácia látszatát.
2018. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy lesz hasonlóan mint 2006-ban az öszödi beszédnek.
2018. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

Te jó ég! Összedől a Fidesz kampánya! Földcsuszamlást idéz elő ez a hír!


Szinte biztos Szürkefarkas Vona győzelme, de akár még Gyurcsány Böszme Ferenc is kormányfői álmokat dédelgethet.

2018. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!