Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, hogy olyan...

Hogyan lehetséges, hogy olyan sokan elégedettek Magyarország jelenlegi politikai helyzetével és nem akarnak kormányváltást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne elérni, hogy ők is szarul érezzék magukat, ne csak mi?

2018. febr. 4. 17:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Én a fideszre szoktam szavazni mivel a magyar politika a béka segge alatt van,és egyszerűen sok szar van egy helyen.Ez a magyar politika.Nyilván a szerintem legkevésbészart választom,ez szerintem a fidesz.Dk gyurcsány miatt nem jön szóba,a jobbik vona miatt...írd meg szted melyik párt lenne kevésbé szar mint a fidesz.Egy új párt kéne az országnak.Ami megvédi az országot,fejleszti a hadsereget(aminek felét gyurcsány feri ingyen iraknak adott)

tudja képviselni rendesen az országot az euban,nem csapong,nem mond egy időben 2 tagja teljesen mást,nem csinál 180 fokokat,és NEM LOP CSAL HAZUDIK,MIVEL LOPNI S HAZUDNI CSÚNYA DOLOG.

2019. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
39%

"nem csapong,nem mond egy időben 2 tagja teljesen mást,nem csinál 180 fokokat,és NEM LOP CSAL HAZUDIK,MIVEL LOPNI S HAZUDNI CSÚNYA DOLOG."

Orbán az ős-liberális, még az oviban is szélkakas volt a jele! Egyetlen szava sincs, amit már ne cáfolt volna meg!

S te erre szavazol?!

Hát, téged sem az eszedért szeretnek.

2019. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!