Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tengerentúlra 300 ezer...

A tengerentúlra 300 ezer Erzsébet utalványt küldött Orbán, honfitársainknak légipostával karácsonyra. Igaz semmire nem tudják felhasználni. Elképzelhető, hogy még normálisnak tartják, a kint élők?

Figyelt kérdés
Ausztriába a küldés, nem volt ilyen gyors, mert meg se nagyon kapták, pedig oda vonattal is kivihette volna "ócsóba"

2018. febr. 5. 08:12
1 2
 11/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%

"Ki mondta neked, hogy magyar nyugdíjból élnek ott?"


Miután magyar nyugdíjasok kaptak Erzsébet-utalványt, te meg erről kérdeztél, hát csak feltételezhetem, hogy a tengeren túlon élő magyar nyugdíjasokról van szó. Szóval hol tévedtél? Mert én valahogy azt gyanítom, hogy nem él a nyugdíjasaink hatoda-hetede nemhogy a tengeren, de még a határon sem túl. Szóval mit keversz mivel össze? A tequilát a demalgonnal, az oké, de azon kívül?

2018. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Azt észrevette valaki is, hogy a cikk 2017!!!! januárban íródott???? Azaz több, mint egy éve, tehát még véletlen sem aktuális dologról van szó??????
2018. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

12: Nem :D De jó, hogy írod. 1. évben sokat hallottam ezekről a problémákról.

Én írtam, hogy akkor nem tudták megoldani, mert nem tette lehetővé a törvény. Most nem foglalkoztam vele, hogy vajon a 2. évre megoldották-e. Talán igen, mert most nem hallottam róla semmi hírt.

2018. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen és ehhez hasonló ötletek gondolatok egy beteg ember beteg agyának a beteges godolatai.

Miközben Magyarországon emberek halnak meg az egészségügy kritikán aluli állapota miatt addig ez az agyhalott nagylelkűen szórja az adó forintokat az országhatá

ron túlra. A fideszre szavazók sem voltak tisztába azzal hogy kit szabadítanak rá erre az országra mikor megszavazták orbánt.

2018. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
4%
A lepontozás pomtosan mutatja hogy az elevenükre tapintottam.
2018. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Közel a választásokhoz teljesen logikus lépés Erzsébet utalványt küldeni, és a mellékelt hála levélel.


"Tisztelt választópolgár!"


Ahogy megígértük, megőrízzük a nyugdíjak reálértékét....és ne feledje, ha nem mi kormányzunk 2018-2022, nem lesz utalvány.

2018. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnák felhasználni? Hazaugranak, levásároljak a Tescoban, 'oszt jó napot...
2018. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
6/17 "Szerintem az a lényeg, hogy itthon ez sokaknak jól jött és segített nekik. " - 2 milliós nyugdíjak is vannak, vehetett belőle pár vizes kiflit.
2018. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-nek: 2 milliós nyugdíjak is vannak, vehetett belőle pár vizes kiflit.
2018. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!